ارسال پاسخ

دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ تعداد نظرات: 0 تعداد بازدید: 878 Telegram

inpia.ir

آغاز به کار هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگاني تهران/ گزارش کامل

inpia.ir: گزارش آنلاین: هشتمين دوره انتخابات اتاق بازرگاني از ساعتي پيش با حضور هيأت نظارت و مجريان در مصلاي تهران آغاز شد.
آغاز به کار هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگاني تهران/ گزارش کامل
گزارش آنلاین
 
inpia.ir: هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با حضور هیأت نظارت و مجریان، ساعت 8 در مصلی تهران شروع شد.
 
به گزارش روابط عمومی انجمن ملی صنایع پلاستیک ايران، در نخستین ساعت تعداد قابل توجهی از رأی دهندگان در محل حاضر شدند که در بین آنها تعدادی از کاندیداها و روسای ائتلاف ها دیده می شوند.
 
رأی گیری در این دوره به صورت مکانیزه انجام می شود و رأی دهندگان در فرم های مربوطه روی مربع مقابل اسم نامزدها علامت می گذارند.
 
بر اساس ضوابط این دوره، داوطلبان و رأی دهندگان باید حداکثر 15 دقیقه پس از زمان اخذ برگه رأی و انداختن آن در صندوق کارت عضویت خود را از متصدی صندوق دریافت و بلافاصله محل انتخابات را ترک کنند.
 
محل استقرار خبرنگاران و عکاسان برای ثبت این رویداد مناسب نیست و آنها بویژه عکاسان ناچارند از پشت یک در شیشه ای به ثبت و ضبط اخبار و تصاویر مورد نظر از این رویداد بپردازند.
 
در حال حاضر بسیاری از رأی دهندگان و کاندیداها در حیاط محل رأی گیری در حال گفتگو هستند. اسدالله عسگراولادي از ائتلاف پيشگامان وفاق و مهدي پورقاضي و محسن صفايي از فعالان پليمري عضو ائتلاف براي فردا و ائتلاف بزرگ نيز رأي خود را به صندوق انداختند.
 
برخوردار: نتايج را نمي توان پيش بيني كرد/ اصل 44 و اقتصاد مقاومتي سرلوحه كار نمايندگان باشد
 
محمد حسين برخوردار از اعضاي ائتلاف بزرگ كه رأي خود را به صندوق انداخته بود در گفتگو با خبرنگار انجمن ملي صنايع پلاستيك ايران گفت: تا اين لحظه استقبال نسبت به دوره قبل خيلي خوب بوده و اميدوارم فارغ از اينكه چه كسي به اتاق راه پيدا مي كند نتيجه براي فعالان اقتصادي مثبت باشد.
 
عضو ائتلاف بزرگ افزود: بايد همه در دوره بعد اتاق در جهت خصوصي سازي، اصل 44 قانون اساسي و اقتصاد مقاومتي گام برداشته و اين موارد مهم را سرلوحه كار خود قرار دهند.
 
به گفته برخوردار نماينده هاي دوره بعد (دوره هشتم) بايد بيزينس خود را در حاشيه قرار داده و فعاليت هاي خود را در اتاق متمركز كنند.
 
وي زمان را پيش بيني نتايج را كمي زود ارزيابي كرد و گفت: نتايج انتخابات را هنوز نمي توانم پيش بيني كنم و براي اطلاع از نتايج انتخابات بايد 12 ساعت صبر كرد.
 
برخوردار در پايان گفت: آن كانديداهايي كه وارد نمي شوند و تشكل هاي مختلف بايد به نمايندگان آينده اتاق كمك كنند و راهكارهاي علمي خود را به آن ها را ارائه دهند.
 
خسروتاج: اعلام نتايج انتخابات؛ 28 اسفند/ دولت نمي خواهد بنگاه داري كند
 
خسروتاج در پاسخ به سوال خبرنگار انجمن ملي در خصوص دليل ميزان استقبال زياد از انتخابات اين دوره اتاق بازرگاني گفت: بخش خصوصي به دليل دريافت مجموعه پيام ها و علائمي كه از دولت گرفته است به اين نتيجه رسيده است كه دولت در صدد خصوصي سازي اقتصاد كشور است و دولت نمي خواهد كار اجرايي و بنگاه داري انجام دهد. بهترين جايگاه براي دولت سياست گذاري و نظارت است.
 
خسروتاج كه در جمع خبرنگاران سخن مي گفت افزود: ما از ديشب كه برگه هاي رأي ها را به استان ها داده ايم برخي استان ها اعلام كرده اند كه برگه ها كم است.
 
رییس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق های بازرگانی، استقبال از هشتمين دوره انتخابات اتاق را نسبت به دروه قبل خيلي بهتر دانست و گفت: در اين دوره يك محدوديت گذاشتيم و وكالت را حذف كرديم چون اين مسئله در گذشته مشكلاتي را ايجاد كرده بود و براي عدم اخلال در انتخابات، وكالت را حذف كرديم.
 
معاون وزير صنعت گفت: در حال حاضر در 34 اتاق بازرگاني 31 استان انتخابات در حال برگزاري است و به غير از تهران كه 40 نفر انتخاب مي مشوند تعداد نمايندگان استان ها 15 نفر خواهد بود. وي اظهار داشت: در حال حاض 1650 كانديدا داريم كه يك سوم از آنها شانس وارد شدن به اتاق را دارند. 
 
رییس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق های بازرگانی در خصوص زمان اعلام نتايج گفت: چون در اين دوره،‌انتخابات به صورت الكترونيكي است تا آخر امشب (دوشنبه 18 اسفند 1393) در استان ها و تهران نتايج مشخص مي شود ولي به دليل احتمال اعتراض برخي كانديداها و زمان براي رسيدگي آن ها حداكثر تا 28 اسفند نتايج به اطلاع كانديداها خواهد رسيد.
 
به گفته خسروتاج در فروردين اولين جلسه اتاق بازرگاني برگزار مي شود كه در آن هيئت رييسه انتخاب مي شود و تا آخر خرداد ماه به ازاي وجود هر 100 كارت اتاق شهرستان ها آن ها مي توانند يك نفر را به اتاق ايران معرفي كنند. خرداد ماه سال آينده انتخابات اتاق ايران برگزار مي شود.
 
حدود 400 نفر رأي دادند
 
تا كنون حدود 400 نفر رأي داده اند. حجم زيادي از رأي دهندگان در حياط هستند و صف طولاني تشكيل شده است. از سويي ظرفيت محلي كه براي انتظار رأي دهندگان در گرفته شده بود پر شده و براي ورود به محل رأي گيري صف به وجود آمده و تخمين زده مي شود حدود 300 نفر در حياط در حال انتظار ورود به سالن رأي گيري هستند.
 
بر اساس اعلام خبرنگار انجمن ملي صنايع پلاستيك، عده اي از مراجعه كنندگان در صدد مراجعه گروهي به سالن براي رأي دهي هستند.
 

عسگراولادي: پيش بيني مي كنم 2 هزار و 500 نفر در انتخابات شركت كنند
 
اسدالله عسگراولادي، عضو ائتلاف پيشگامان وفاق تخمين زد امروز 2 هزار و 500 نفر در انتخابات شركت كنند.
 
وي در گفتگو با خبرنگار انجمن ملي صنايع پلاستيك گفت: تا حالا نتايج قابل پيش بيني نيست از ظهر به بعد تقريبا قابل پبيش بيني است و مشخص مي شود كه آراء به نفع كدام گروه هست.
 
عسگراولادي پيش بيني كرد از هر گروه شايد 7 يا 8 نفر وارد اتاق شوند. 
 
وي در خصوص زمان اعلام نتايج گفت: به نظر من حدس مي زنم نتايج، ساعت 12 شب يا فردا اعلام مي شود.
 

زرگر سخنگوي ائتلاف آباد: علت مشاركت بالا در انتخابات، لغو تحريم هاست
 
حمید حاجی ابراهیم زرگر سخنگوي ائتلاف آباد به خبرنگار انجمن ملي پلاستيك گفت: دليل استقبال از انتخابات هشتمين دوره اتاق بازرگاني اين است كه خيلي ها فكر مي كنند كه تحريم ها برداشته مي شود و اتاق جايگاه بهتري پيدا مي كند و از فرصت هاي پيش آمده مي توانند بهتر استفاده كنند.
 
وي در خصوص تركيب آينده اتاق بازرگاني گفت: فكر مي كنم حداقل 50 درصد از اصلاح طلب ها، 35 درصد اصولگرا و 15 درصد از نماينده ها به صورت مستقل به اتاق راه پيدا كنند.
 

انصراف 4 داوطلب

براساس آخرین گزارش هیات نظارت بر انتخابات اتاق تهران، 4 نفر از داوطلبان شرکت در این انتخابات انصراف قطعی خود را اعلام کرده اند.برابر این گزارش آقایان محسن دهقانی، رحمت اله موحدی و مهدی یکی تا از گروه بازرگانی و آقای حسین خضری از گروه صنعت جزو انصراف دهندگان هستند.

بر این اساس با توجه به انصراف این داوطلبان، رای دهندگان از انتخاب نام آنها در برگه اخذ رای خودداری کنند.

 

عيسي غريبي: رأي دهندگان صنعت پلاستيك در اقليت هستند

 
عيسي غريبي از پيشكسوتان صنعت پلاستيك اظهار داشت: كساني كه از صنعت پلاستيك براي رأي دادن آمده اند در اقليت هستند و بيش از 50 نفر از اين صنف را من نديدم. وي دليل استقبال زياد از انتخابات اتاق را تعدد كانديداها، تبليغات زياد و حضور بزرگان دانست.
 
 
انصراف سيد علي ابويي مهريزي
 
ابويي مهريزي، كانديداي بخش صنعت در پيغامي به روابط عمومي انجمن ملي، از استعفاي خود از كانديداتوري اتاق خبر داد.
 
 
مسعود دانشمند: هيچ ليستي برنده نيست
 
مسعود دانشمند از اعضاي ائتلاف بزرگ با مثبت ارزيابي كردن فضاي انتخاباتي به خبرنگار انجمن ملي پلاستيك گفت: پيش بيني مي كنم مشاركت 20 درصد نسبت به دوره قبل بيشتر باشد و چيزي حدود 3 هزار و 500 نفر شركت كنند. به نظر من هيچ كدام از ليست ها برنده نيستند بلكه تركيبي از ليست ها برنده اند اما هنوز براي پيش بيني زود است.
 
ابوالحسن خليلي: برخي با اختلاف يك رأي به اتاق راه پيدا مي كنند
 
عضو ائتلاف پيشگامان وفاق در خصوص ازدحام رأي دهنده ها گفت: اين جمعيتي كه الان در حياط هستند فكر نمي كنم كه بيش از 30 درصدشان داراي كارت بازرگاني باشند و همراه رأي دهنده ها آمده اند. برخي به صورت سازماندهي شده در حال حضور و دادن رأي هستند. فكر مي كنم كه خيلي ها با اختلاف يك رأي به اتاق راه پيدا كنند. از هر ليست امكان حضور 10 تا 12 نفر وجود دارد كه يك تركيب ناهمگون خواهد بود.
 
خليلي با انتقاد از برگه هاي رأي اظهار داشت: برگه هاي رأي دو رو هستند و برخي از رأي دهندگان احتمال دارد پشت برگه رأي را نبينند.
 
 
850 رأي تا ساعت 11:45 دقيقه
 
محمدرضا خباز عضو هيئت نظارت بر هشتمين انتخابات بازرگاني اظهار داشت: تا ساعت 11:45 دقيقه 850 رأي به صندوق ها ريخته شده است.
 
 
شريفي نيك نفس: اميدوارم تركيب اتاق تركيب بهتري نسبت به قبل باشد
 
مديرعامل شركت بازرگاني پتروشيمي در مورد تركيب آينده اتاق بازرگاني به خبرنگار انجمن ملي پلاستيك گفت: اميدوارم تركيب قبلي نباشد و تركيب بهتري باشد و نسل جديد در آن وارد شوند تا كشور را از اين مشكلات اقتصادي رها كنند.
 
عضو ائتلاف براي فردا در خصوص دلايل مشاركت بالا در اين دوره گفت: در اين دوره احساس نياز بخش خصوصي براي تصميم گيري سرنوشت خودش است.
 
خسروتاج: عبور رأي ها از مرز 950 تا ساعت 11:30/ احتمال تمديد مهلت زمان انتخابات
 
رییس انجمن نظارت بر انتخابات اتاق های بازرگانی به خبرنگار انجمن ملي صنايع پلاستيك گفت: تعداد آراي مأخوذه در تهران تا ساعت 11:30 از مرز 950 رأي گذشته است.
 
خسروتاج اظهار داشت در كل كشور تا اين لحظه 5 هزار و 600 رأي به صندوق ها ريخته شده است.
 
به گفته وي احتمال تمديد مهلت رأي گيري وجود دارد.
 
 
جميلي: فارغ از فضاي انتخابات، پتانسيل هاي بخش خصوصي به كار گرفته شود
 
ابراهيم جميلي از اعضاي ائتلاف بزرگ به خبرنگار ما گفت: فارغ از فضاي انتخابات با توجه به اين مشاركت بسيار بالا،‌ اتاق آينده بتواند از همه اين پتانسيل استفاده كند و اين حضور گسترده را ارج بگذارد. 
 
به گفته وي بايد در آينده فارغ از هر نتيجه اي كه اعلام مي شود پتانسيل هاي بخش خصوصي را اتاق به كار بگيرد.
 
 
تا ساعت 12:30 آراي مأخوذه به 1550 رأي رسيد
 
بهادراني، عضو انجمن نظارت بر انتخابات اعلام كرد: تعداد آراي ريخته شده به صندوق ها تا ساعت 12:30، يكهزار و 550 رأي بوده است.
 
 
محمد لاهوتي: هيئت نظارت با پيشنهادات نامتعارف در مكان برگزاري انتخابات برخورد كند
 
نوع برگزاري انتخابات برنامه ريزي و مكاني كه براي اين كار در نظر گرفته شده بسيار مناسب است، زمان رأي دهي هم طولاني است. 
 
عضو ائتلاف براي فردا به خبرنگار انجمن ملي پلاستيك گفت: مسئله مهم حاشيه هاي بيرون از اينجا مبني بر پينشهاداتي كه به برخي رأي دهندگان مي شود است. برخي از پيشنهادات نامتعارف بيرون از اين محوطه به رأي دادن مي شود كه اميدواريم هيئت نظارت و انتظامات با اين مسئله برخورد كند.
 
 
خسروتاج اعلام كرد: تعداد رأي هاي مأخوذه تا ساعت 13؛ يكهزار و 750 رأي/ آراي شهرهاي مهم تا ساعت 13
 
رييس انجمن نظارت بر هشتمين انتخابات اتاق بازرگاني اعلام كرد: تا ساعت 13 امروز، در كل كشور 8 هزار و 87 نفر رأي به صندوق ها ريخته شده است. 
 
به گفته خسروتاج در كل كشور 37 هزار و 700 كارت بازرگاني وجود دارد كه از اين تعداد 27 هزار و 856 نفر در كل كشور مي توانند در انتخابات شركت كنند.
 
تا ساعت 13 در حوزه انتخابي تهران، يكهزار و 750 نفر رأي داده اند.
 
سخنگوي وزارت صنعت آخرين آراي شهرهاي مهم تا ساعت 13 را به شرح زير اعلام كرد:
 
مشهد: 353
اصفهان: 490
شيراز: 246
تبريز: 369
كرمان: 282
ساري: 355
كرمانشاه: 384
گرگان: 229
كرج: 102
اروميه: 403
 
خسروتاج وقوع هر گونه تخلف در محوطه انتخابات را تكذيب كرد و گفت: اين افراد كه دارندگان كارت هستند و افراد تجاري هستند در شأن آن ها نيست كه تخلف كنند. ما هيئت نظارت را در بيرون از سالن رأي گيري هم مستقر كرده ايم تا در صورت وقوع تخلف با آن ها برخورد شود. به نظر من رأي دهنده ها روي ليست و افراد مورد نظر خود از قبل مطالعه كرده اند و به ليست هايي كه احيانا دست به دست مي شود توجه نمي كنند.
 
 
15:50
11 هزار و 22 رأي در سراسر كشور تا ساعت 15:15/ تهران از مرز 2500 رأي گذشت
 
محمدرضا خباز عضو انجمن نظارت بر انتخابات با حضور در بين خبرنگاران آخرين آمار رأي هاي مأخوذه در سراسر كشور و چند شهر مهم را اعلام كرد. 
 
خباز گفت تا ساعت 15:15 دقيقه، 11 هزار و 22 نفر در كل كشور به صندوق ها ريخته شده است كه آمار مهم ترين شهرها به شرح زير است:
 
تهران: 2515 نفر
اروميه: 628 نفر
اصفهان: 624
مشهد: 508
شيراز: 306
تبريز: 473
كرمانشاه: 467
كرمان: 397
كرج: 109
آبادان: 79
اهواز: 478
ساري: 530
خرمشهر: 194
 
دكتر خباز در خصوص تخلفات صورت گرفته گفت: ما تعداد زيادي از بروشورها را جمع آوري كرديم و اين از نظر قانوني تخلف است. بنده كه سابقه چند دوره انتخابات و نماينده شدن را دارم به عنوان يك شهروند ايراني تصور نمي كردم كه در ميان طبقه نخبگان چنين اتفاقاتي رخ دهد اما به هر حال نمي توان اين تخلفات را به همه تعميم داد. اين موارد در هيئت نظارت بررسي خواهد شد.
 
16:00
نقره كار: به شخصه ديدم كه بروشورهايي توزيع مي شود
 
دكتر نقره كار عضو انجمن نظارت بر هشتمين انتخابات اتاق بازرگاني نيز در خصوص تخلفات صورت گرفته به خبرنگار انجمن ملي گفت:با توجه به شناخت 33 ساله ام از اتاق، ما در اين دوره شاهد اتفاقات اين چنيني (تخلفات) بوديم، اتاق در هر دوره چند پله جايگاهش ارتقا يافته است. 
 
وي افزود: به موازات پيشرفت اتاق رقابت هايي به وجود مي آيد و برخي ها نمي خواهند پيشرفت اتاق را ببينند و سعي مي كنند جايگاه آن را كم رنگ كنند. 
 
نقره كار با اشاره به تخلفات انجام شده گفت: در خصوص تخلفات و تبليغاتي كه به نفع گروهي خاص صورت گرفته، تا كنون بررسي نشده كه از سوي خود آن ها بوده يا ديگران. اگر تخلف بزرگ نباشد نبايد به انتخابات صدمه بزند و اگر هم بزرگ باشد از جانب هر گروهي بايد با آن برخورد كرد. وي گفت: من به شخصه ديدم كه عده اي بروشور توزيع مي كنند و اين بروشورها جمع آوري و صورت جلسه شد.
 
وي مشاركت در اين دوره انتخابات اتاق را بي سابقه خواند و گفت: مشاركت بالا به دليل اين است كه در اين دوره اتاق جايگاه خاصي پيدا كرده و نقش تحصيل كرده ها بسيار پر رنگ شده است.
 
 
16:15
عكس هاي يادگاري كانديداها/ يك كارتن بروشور صورتجلسه شد
 
اكثر كانديداهايي كه صبح رأي خود را به صندوق انداخته بودند، عصر در حياط محل برگزاري انتخابات حضور پيدا كرده اند. به گفته خبرنگار انجمن ملي، كف حياط محل برگزاري انتخابات پر از بروشورهاي تبليغاتي كانديداهاست و هيئت نظارت بر انتخابات هم در حال صورت جلسه كردن يك كارتن از اين بروشورهاست.
 
كانديداها به صورت گروهي يا انفرادي در حال گرفتن عكس يادگاري در محوطه برگزاري انتخابات هستند.
 
در ساعت عصر، صف رأي دهندگان نسبت ساعت صبح خلوت تر است و مثل صبح صف خاصي براي ورود به سالن وجود ندارد.
 
17:10
آخرين آمار تهران: 3065 رأي
 
بهادراني عضو انجمن نظارت بر هشتمين دوره انتخابات با حضور در بين خبرنگاران، آخرين آمار رأي هاي ريخته شده به صندوق ها را 3 هزار و 65 رأي اعلام كرد.
 
اين عضو انجمن نظارت بر انتخابات پيش بيني كرد در مجموع بين 3 هزار و 500 تا 4 هزار رأي تا پايان مهلت انتخابات اتاق تهران به صندوق ها ريخته شود.
 
به گفته بهادراني، تمديد زمان انتخابات بستگي به ميزان مراجعات تا ساعت 18 خواهد داشت. زمان قانوني انتخابات ساعت 18 است كه صبح امروز خسروتاج از امكان تمديد اين مهلت خبر داده بود.


17:40
محمدرضا خباز آمار انتخابات را تا ساعت 16 و 48 دقیقه امروز اعلام کرد


کل آرای ماخوذه در کشور تا این ساعت 12701 رای می باشد که به شرح زیر است:

زاهدان: 203
زنجان: 224
ساری: 588
سمنان: 64
سنندج: 174
شهرکرد: 188
شیراز: 357
قزوین: 173
قم: 283
کاشان: 160
کرج: 137
کرمانشاه: 548
گرگان: 383
مشهد: 579
همدان: 188
یاسوج: 57
یزد: 195
تهران: 3076
خرمشهر: 309
رشت: 282
آبادان:94
اراک: 188
اردبیل: 122
ارومیه: 700
اصفهان: 715
اهواز: 498
ایلام: 357
بجنورد: 102
بوشهر: 380
بندرعباس: 117
بیرجند: 91
خرم آباد: 163
خرمشهر: 38017:52
بهادرانی آرای ماخوذه تهران را تا ساعت 17:45 امروز 3224 نفر اعلام کرد


وی همچنین اعلام کرد هیات نظارت اجازه داده است در صورت لزوم زمان انتخابات تا ساعت 19 امشب(18 اسفند) تمدید شود.
 
18:25
خسروتاج: مشارکت 49.3 درصدی واجدین شرایط/ تمدید مهلت رأی گیری به صلاحدید استان ها

رییس انجمن نظارت بر هشتمین انتخابات اتاق بازرگانی با یادآوری اینکه واجدین شرایط رأی دهی در انتخابات  27 هزار و 856 نفر است از مشارکت 49.3 دارندگان کارت بازرگانی معتبر تا ساعت 18 امروز خبر داد.

وی که در بین خبرنگاران سخن می گفت افزود: درتهران 10هزار و 506 نفر واجد شرایط رأی دادن بودند که تا کنون 3 هزار و 224 نفر یعنی 30.7 درصد از واجدین شرایط در انتخابات شرکت داشته اند. این در حالی است که طی دوره قبل 2 هزار و 700 نفر در انتخابات شرکت داشتند.

به گفته خسروتاج، اتاق های ارومیه، اهواز و ساری پیش بینی مشارکت 70 درصدی داشتند و بر حسب این پیش بینی برگ رأی ارسال شده بوده اما مشارکت بسیار بیشتر بوده و مجبور به ارسال برگه های رأی جدید به این استان ها شده ایم.

سخنگوی وزارت صنعت با اشاره به مشارکت حداکثری در برخی استان ها تا ساعت 18 امروز گفت: کرمانشاه با 81 درصد، شهرکرد با 80.5، بیرجند با 94.3، بجنورد با 79.4، ایلام با 68.7، اردبیل با 82.7 و خرمشهر با 81.3 از استان های دارای بالاترین مشارکت بوده اند.

خسروتاج در خصوص زمان رأی گیری در استان ها گفت: به استان ها به اختیار داده شده که در صورت لزوم ساعت رأی گیری را تمدید کنند.
 
19:00
درهای سالن رأی گیری بسته شد
 
بعد از اتمام مهلت تمدید شده، درهای سالن رأی گیری بسته شد و تنها افرادی که در سالن حضور داشتند مشغول دادن آرای خود هستند.
 
به این ترتیب، مرحله رأی گیری از واجدین شرایط در استان تهران به پایان رسید و باید منتظر اعلام شمارش اولیه آرا ماند.
 
19:45
آمار کل کشور 14 هزار و 31 رأی/ اعلام نتایج اولیه اتاق تهران تا یک ساعت دیگر

محمدرضا خباز، عضو انجمن نظارت بر هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی اعلام کرد: کل آرای مأخوذه در کشور 14 هزار و 31 رأی و آرای استان تهران 3 هزار و 355 رأی بوده است.

خباز با اعلام جمع آرای چند شهرستان گفت: در شهرستان های اصفهان 803، تبریز 563، رشت 342، شیراز 401 و مشهد 631 رأی اخذ شده است.

عضو انجمن نظارت بر انتخابات از اعلام نتایج اولیه اتاق تهران تا یک ساعت دیگر خبرداد و گفت: رویه شمارش آرا در حال انجام است. به این ترتیب است که برگه های رأی مأخوذه در حال اسکن شدن هستند، سپس به صورت کامپیوتری شمارش آرا انجام می شود.

به گفته خباز این آمار رأی دهندگان است که تا 28 اسفند ماه مهلت برای رسیدگی به شکایات وجود دارد. این ها رأی های اخذ شده هستندو رأی های تأیید شده نیستند. ممکن است پس از بررسی شکایات، تغییراتی صورت گیرد.

 


نظرات

دیدگاه های ارسالي، پس از تایید در وب سایت منتشر مي شود.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نمي شود.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمي شود.

 

 

 

قیمت مواداولیه؛ ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷جدول روز/هفتگی
عنوانقیمتاختلافدرصد اختلاف
0035 - نمودار و آرشیو
EX5 Jam - نمودار و آرشیو
EX5 Bakhtar - نمودار و آرشیو
EX5 Marun 73,500 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
F7000 Mehr 72,000 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
F7000 Ilam - نمودار و آرشیو
5110 74,000 ریال 2000 2.7% نمودار و آرشیو
Bl3 Jam - نمودار و آرشیو
Bl3 Marun 65,500 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
Bl3 Bakhtar 65,500 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
0075 60,400 ریال 400 0.66% نمودار و آرشیو
020 59,500 ریال 400 0.67% نمودار و آرشیو
Lf190 59,500 ریال 200 0.34% نمودار و آرشیو
22B02 - نمودار و آرشیو
52518 56,000 ریال -200 0.36% نمودار و آرشیو
52518 Off - نمودار و آرشیو
Hi500 53,700 ریال 400 0.74% نمودار و آرشیو
2420h 58,800 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
2420d - نمودار و آرشیو
2420K - نمودار و آرشیو
2102 58,800 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
2102 Off1 - نمودار و آرشیو
2100 - نمودار و آرشیو
2100 Off1 - نمودار و آرشیو
2200 - نمودار و آرشیو
Lld209 Amir 60,300 ریال 1000 1.66% نمودار و آرشیو
22402 off MAHABAD - نمودار و آرشیو
22402 MAHABAD - نمودار و آرشیو
Lld209 Arak 59,500 ریال 600 1.01% نمودار و آرشیو
22B02 off MAHABAD - نمودار و آرشیو
LLD Lorestan - نمودار و آرشیو
Lld 22402 - نمودار و آرشیو
LLD Tabriz - نمودار و آرشیو
PE80 Jam - نمودار و آرشیو
PE80 Jam Kaf - نمودار و آرشیو
PE80 Amir - نمودار و آرشیو
PE80 Arak - نمودار و آرشیو
CRP100 Amir Kabir - نمودار و آرشیو
CRP100 Amir Kabir Kaf - نمودار و آرشیو
PE80 Amir kaf - نمودار و آرشیو
PE80 Arak kaf - نمودار و آرشیو
PE80 Bandar kaf - نمودار و آرشیو
Z30G - نمودار و آرشیو
EX3 ilam - نمودار و آرشیو
CRP100 Jam Kaf - نمودار و آرشیو
CRP100 Maroun - نمودار و آرشیو
EX3 ilam Kaf - نمودار و آرشیو
CRP100 Jam - نمودار و آرشیو
CRP 100 Shazand - نمودار و آرشیو
CRP100 Maroun kaf - نمودار و آرشیو
CRP 100 Shazand Kaf - نمودار و آرشیو
PE80 ilam - نمودار و آرشیو
V30G - نمودار و آرشیو
PE 80 ilam Kaf - نمودار و آرشیو
Z30s Mar - نمودار و آرشیو
C30s 67,800 ریال -400 0.59% نمودار و آرشیو
Z30s Ar 68,000 ریال -700 1.02% نمودار و آرشیو
V30s - نمودار و آرشیو
3840 Tabriz - نمودار و آرشیو
3840 Off1 - نمودار و آرشیو
7240 86,500 ریال 1000 1.16% نمودار و آرشیو
1540 76,500 ریال 200 0.26% نمودار و آرشیو
1551 71,600 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
781 - نمودار و آرشیو
785 - نمودار و آرشیو
821 - نمودار و آرشیو
825 - نمودار و آرشیو
5030 - نمودار و آرشیو
525 - نمودار و آرشیو
552R Jam - نمودار و آرشیو
552R Arak Kaf - نمودار و آرشیو
552R Arak - نمودار و آرشیو
552R Maroun 68,000 ریال -700 1.02% نمودار و آرشیو
510L Jam - نمودار و آرشیو
510L Jam kaf - نمودار و آرشیو
510L Navid - نمودار و آرشیو
550J Jam - نمودار و آرشیو
10733 - نمودار و آرشیو
10720 - نمودار و آرشیو
10417 - نمودار و آرشیو
10415 - نمودار و آرشیو
R40maron - نمودار و آرشیو
R60 - نمودار و آرشیو
548R 73,000 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
RP340 - نمودار و آرشیو
440G - نمودار و آرشیو
440J - نمودار و آرشیو
440L - نمودار و آرشیو
MR230 70,000 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
ZR230 70,500 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
N40 - نمودار و آرشیو
N50 - نمودار و آرشیو
332C 79,000 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
332L - نمودار و آرشیو
5218 - نمودار و آرشیو
PVC S65 Ghadir - نمودار و آرشیو
PVC S65 Arvand - نمودار و آرشیو
PVC S65 Bandar - نمودار و آرشیو
PVC S65 Abadan - نمودار و آرشیو
PVC S65 Ghadir kaf 44,500 ریال 500 1.12% نمودار و آرشیو
PVC S65 Arvand kaf 44,100 ریال 500 1.13% نمودار و آرشیو
PVC S65 Bandar kaf 46,400 ریال 400 0.86% نمودار و آرشیو
PVC S65 Abadan kaf 43,500 ریال 300 0.69% نمودار و آرشیو
PVC S70 Bandar 57,000 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
PVC S70 Abadan 56,000 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
PVC S70 Bandar kaf - نمودار و آرشیو
PVC S70 Abadan kaf - نمودار و آرشیو
PVC S57 Abadan - نمودار و آرشیو
PVC S57 Ghadir - نمودار و آرشیو
PVC S57 Abadan kaf 52,000 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
PVC S57 Ghadir kaf - نمودار و آرشیو
PVC S60 Bandar 51,000 ریال نمودار و آرشیو
PVC S60 Bandar kaf - نمودار و آرشیو
EX5 Marun Off1 71,300 ریال نمودار و آرشیو
PVC S65 Off3 Arv - نمودار و آرشیو
EX5 Marun Off2 - نمودار و آرشیو
PVC S65 Off3 Arva - نمودار و آرشیو
EX5 Jam Off1 - نمودار و آرشیو
PVC E68 Off3 Arv - نمودار و آرشیو
EX5 Jam Off2 - نمودار و آرشیو
PVC E68 Off3 Arv kaf - نمودار و آرشیو
5110 Off1 - نمودار و آرشیو
5110 Off2 - نمودار و آرشیو
6020 - نمودار و آرشیو
620 - نمودار و آرشیو
Bl3 Jam Off1 - نمودار و آرشیو
Bl3 Jam Off2 - نمودار و آرشیو
Bl3 Marun Off2 - نمودار و آرشیو
Bl3 Bakhtar Off1 - نمودار و آرشیو
EPS 200 - نمودار و آرشیو
EPS 300 - نمودار و آرشیو
EPS 400 - نمودار و آرشیو
510L Arak - نمودار و آرشیو
5620 - نمودار و آرشیو
Absn50 103,200 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
ABS150 100,000 ریال -1000 0.99% نمودار و آرشیو
Lale 1922 - نمودار و آرشیو
1922 Arya - نمودار و آرشیو
MR1600 - نمودار و آرشیو
J740 - نمودار و آرشیو
R200 - نمودار و آرشیو
2004Tc - نمودار و آرشیو
3202 - نمودار و آرشیو
3713 - نمودار و آرشیو
BL4 jam - نمودار و آرشیو
EX3 Off1 - نمودار و آرشیو
220Kj - نمودار و آرشیو
R40 Arak - نمودار و آرشیو
060 - نمودار و آرشیو
EX5 Jam Kaf - نمودار و آرشیو
EX5 Amir - نمودار و آرشیو
209 Tabriz - نمودار و آرشیو
1102l Rejal - نمودار و آرشیو
60507 - نمودار و آرشیو
6040 - نمودار و آرشیو
60511 - نمودار و آرشیو
DOP Oil - نمودار و آرشیو
22501 kg off - نمودار و آرشیو
22402 off - نمودار و آرشیو
Z30S Mar Kaf - نمودار و آرشیو
ZR230 Kaf - نمودار و آرشیو

➕ تبلیغات متنی در سایت inpia.ir
دریافت تعرفه و سفارش متن:
7 - 88927986

➖➖