ارسال پاسخ

یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ ۱۸:۰۴ تعداد نظرات: 0 تعداد بازدید: 1320 Telegram

inpia.ir

بعد از اعلام موفقیت ائتلاف رونق و اعتلا در تلگرام انجمن ملی چه گذشت!

«... موفقیت شما نتیجه یک کار تیمی خوب بود»، «روش دموكراسي و انتخاب همين است»، «برخی دوستان از به كار بردن جملات نفاق انگيز بپرهيزند»، «انتخابات امروز به لحاظ آماري و برخي تجربيات تاريخي بسيار ارزشمند بود» و...
بعد از اعلام موفقیت ائتلاف رونق و اعتلا در تلگرام انجمن ملی چه گذشت!

به گزارش روابط عمومی انجمن ملی صنایع پلاستیک ایران؛ انتشار لحظه به لحظه عکس ها و گزارش مجمع در تلگرام مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت. حتی پیش از اعلام رسمی نتایج آراء، انتشار آن در گروه تلگرام انجمن ملی صنایع پلاستیک ایران، بازخوردهای فراوان در پی داشت.

صدور پیام های تبریک به هیئت مدیره جدید
باستان فر با ارسال نخستین پیام تبریک، استارت پیام های دیگر را زد. او نوشت: ایجانب تبریک صمیمانه خود را به آقایان عرض کرده و امیدوارم که به برنامه ها و وعده هایشان در حد اختیار جامه عمل بپوشانند. پیام های زیر از زمان برگزاری مجمع آغاز و تا لحظه تنظیم این خبر هنوز ادامه دارد.

روابط عمومی شرکت تولیدی نایلون سپید: ضمن عرض تبریک به تمامی منتخبین محترم انتخابات مجمع انجمن ملی صنایع پلاستیک، موفقیت روز افزون این عزیزیان را آرزو مندیم و  با تشکر از برگزار کنندگان مجمع.

مهرداد صادقی نکو: آقایان متوسلیان، ترکمان، لشکری، صحاف امین، صفایی، قصری، قاسمی، تیموری و جناب ظهیری؛ انشاءالله مبارک است. با آرزوی توفیق برای شما.

علی معین فر: خسته نباشید، با گزارش ارایه شده (روابط عمومی) انگار ما حضور فیزیکی داشتیم.

هومن: تبريك به منتخبين عزيز، انشالله اين انتخابات جهت پيشرفت و حمايت از توليدكنندگان باشد.

احمد سعادتیان: هیئت مدیره شرکت فراهان پلاست به منتخبین محترم انجمن ملی پلاستیک که همگی از بزرگان و پیشکسوتان این صنف بزرگ هستند، تبریک عرض کرده و آرزوی موفقییت وتوفیقات روزافزون را ازخداوند متعال خواستار است.

مسعود آزادی: شرکت سروش پلاستیک سپاهان، انتخاب اعضاء محترم انجمن راخدمت تک تک ایشان و جامعه پلاستیک و پلیمر ایران تبریک می گوید واميدواراست این عزیزان بتوانند دربهبود اوضاع نابسامان این صنعت گام های موثری بردارند.

حسن میر حیدری: ...از طرف خود و ديگر همكاران در شركت سبلان پلاستيك به تمام منتخبين در انتخابات هيئت مديره انجمن ملي تبريك عرض کرده و از قبول مسئوليت بزرگواران سپاسگزاريم.

مهدی پورقاضی: دوستان هیئت مدیره، انتخاب شما را تبریک می گویم و برای شما آرزوی موفقیت می کنم. به نظر من موفقیت شما نتیجه یک کار تیمی خوب بود. امیدوارم که کار تیمی را در کمیسیون های انجمن ادامه دهید .

علیرضا ترک: تبريک به منتخبين هيئت مديره دوم انجمن ملى، آرزوى موفقيت و توفيق روزافزون دارم.

کاش یک تقدیر می شد از...
روح الله وحیدکیانی: خداقوت و خسته نباشید. به همه اعضا سابق هیئت مدیره، به ویژه بزرگانی که این دوره عضو هیات مدیره انجمن نیستند، آقايان پورقاضی عزیز که الگوی کار گروهی هستند، حاج آقا میرحیدری بزرگ و عزیز آقای نیری عزیز. آرزوی توفیق هیات مدیره جدید.

مهرداد صادقی نکو: ای کاش از زحمات آقای پورقاضی در به وجود آوردن این انجمن و دو سال و نیم تلاش ایشان در کمیسیون فنی حداقل یک قدردانی کوچک می شد.

حسن میرحیدری: با سلام، ضمن پوزش زحمات اعضا هيئت مديره دور اول انجمن ملي پلاستيك را ارج نها ده و سلامتي آنان را از خداوند متعال خواستاريم. «سبلان پلاستيك»

باستان فر در پاسخ به کیانی:  به حق اين عزيزان، بزرگان و پيشكسوتان واقعي پلاستيك هستند و جاي خالي ايشان در هيئت مديره جديد كاملا مشهود است.

عباس مبینی: آقایان متوسلیان، ترکمان، لشکری، صحاف امین، صفایی، قصری، قاسمی، تیموری و جناب ظهیری، انشاءالله مبارک است. با آرزوی توفیق برای شما. «تولیدی پاییزان، مبینی»

جواد میرحیدری: باسلام ضمن تبريك به منتخبين هيئت مديره جديدانجمن ملى، سلامتى وموفقيت آنها درراه خدمت واهدافشان، كه در مرحله تبليغات شعارتان بوده است را ازخداوند متعال خواستارم.

امير حسين فريدوني:
  عرض تبريك به تمام دوستان.

حسن میرحیدری: جناب آقاي مهندس ياريجانيان، تبريك به جناب عالي. با توجه به مسوليت هاي خطير در اتاق بازرگاني هاي مشترك، با شهامت و شجاعت كامل و استعفاي آگاهانه خود را اعلام کردید. سرافرازي و موفقيت شما را از ايزد متعال خواهانيم. «سبلان پلاستيك»

نیک سرشت: من هم به نوبه خودم انتخاب تمامی اعضای جدید هیات مدیره انجمن ملی را تبریک گفته و از خداوند برای ایشان آرزوی توفیق روزافزون دارم. از زحمات بزرگانی همچون میرحیدری، پورقاضی و نیری کمال تشکر را می کنم.

انتخابات به لحاظ آماری ارزشمند بود
برزویه ظهیری: تبريك به هيئت مديره و بازرس منتخب كه الحق شايسته اين راى بودند. توفيق و موفقيت همه آنها را آرزومندم.

علیرضا میربلوک: دوستان عزيز و منتخبان گرامي؛ با سلام واحترام. مراسم انتخابات امروز به لحاظ آماري و برخي تجربيات تاريخي بسيار ارزشمند بود. به همه منتخبان از صمیم قلب، تبريك عرض مي كنم و صميمانه برايتان آرزوي سربلندي دارم. از این که مجمع به خوبي و در حد عالي برگزار شد؛ خوشحالم.

محسن صفایی: با عرض سلام و ارادت از كليه سرورانى كه به اين حقير راى دادند، كمال تشكر و سپاس و قدردانى خودم را اعلام مي كنم.اميدوارم با تلاش مضاعف بتوانم جوابگوى اين اعتماد باشم. از همكاران بزرگوارم در هيئت مديره قبلى انجمن نيز كه امروز به دليل مشغله فراوان، از وجود گراميشان بى نصيب مانده؛ ضمن تشكر و خسته نباشيد قدردانى مي نمايم. اميدوارم همچون گذشته از وجود بزرگوارانى نظير جناب ميرحيدرى، جناب نيرى و جناب پورقاضى و رهنمودهاى سازنده شان بهرمند شويم. و تشكر ويژه از جناب آقاى غريبى كه به شايستگى اين مجمع را مديريت كردند.

یاریجانیان: با سلام و ارادت خدمت اسطوره توليد و اخلاق جناب حاج آقاي سيد حسن مير حيدري بزرگ، استاد ارجمند واخلاق مدار، ما از بزرگاني همانند شما درس فرا گرفته و اميدوارييم همواره در عرصه اخلاق و كار از شما بزرگان شايسته، الگو برداري کرده و خدمتگذار باشيم. دوست دار هميشكي شما (هرويك ياري جانيان)

شعيب حسنی در پاسخ به پیام های تبریک: تشكر از همه سروران عزيز، مايه افتخار بنده است كه در برگزاري اين مجمع نقش اندكي داشتم. بيشتر كاستي ها تقصير بنده بود بر من ببخشيد. به همه فعالان صنعت بلاستيك بابت حضور و انتخابشان تبريك مي گويم. يقينا اين استقبال كم نظير و مشاركت بالا مسىوليت ما را در دوره جديد صد برابر مي كند. تبريك ويژه به اعضای محترم هيئت مديره جديد و تشكر از دوستاني كه در هيئت مديره قبلي زحمات زيادي كشيدند تا اکنون در اين جايگاه باشيم. سربلند و سلامت باشيد.

یاریجانیان: عرض تبريك و آرزوي موفقيت براي تمام عزيزان منتخب در انجمن ملي؛ حاج آقاي متوسليان، دكتر تركمان، مهندس صبوري، مهندس لشكري، مهندس صفائي، دكتر قصري، مهندس قاسمي و مهندس ظهيري. دوست دار شما؛ هرويك ياري جانيان.

دکتر ترکمان: سروران گرامی و اعضا محترم انجمن ملی؛ ضمن تشکر از اعتماد شما دوستان به بنده، امیدوارم بتوانم به وظایف خود در هیئت مدیره عمل نماییم. در پایان از عزیزان همکار در دوره قبل جنابان؛ مهندس نیری عزیز و بزرگوار و بسیار دوست داشتنی، حاج آقای میرحیدری مردم دار و مهندس پور قاضی ارجمند که به درستی درس های زیادی به بنده آموخت، تشکر وقدر دانی می کنم. ارادتمند عزیزان سعید ترکمان.

شفیعی (دبیر انجمن همگن پلاستیک استان البرز): تبریک و آرزوی موفقیت برای عزیزان منتخب در انجمن ملی.

شفیعی (البرز): یک خسته نباشید ویژه به تمامی عزیزان انجمن ملی.

روش دموكراسي و انتخاب همين است
عیسی غریبی کلیبر: با سلام خدمت همه علاقمندان انجمن پلاستيك و با تشكر از حضور بسيار خوب اعضا براي انتخابات و تشكر از حاضران در مجمع به دليل رعايت نظم و احترام فوق العاده خوب. واقعا همه كانديدا ها خوب و لايق بودند ولي به ناچار بايد ده نفر انتخاب می شد. براي همه ما بسيار سخت بود يكي از كانديد ها را كنار بگذاريم ولي روش دموكراسي و انتخاب همين است. تقاضا مي كنم برخی دوستان از به كار بردن جملات نفاق انگيز بپرهيزند؛ چون همه انجمن ها براي صنعت پلاستيك كشور است و هركس آماده خدمت است براي همه عزيز است. از زحمات بسيار زيادي كه آقاي پورقاضي در تاسيس و شكل دهي انجمن تهران و انجمن ملي كشيده اند، هميشه قدردان خواهم بود. از بزرگواري ايشان در قبول توصيه بنده قلبا ستايش مي كنم. بزرگواري اقاي نيري در تامين دفتر كار انجمن، زحمات و امانت داري آقاي مير حيدري در خزانه داري انجمن و زحمات آقاي علي پور كه از تبريز خود را به جلسات مي رساندند، بايد قدر دان باشيم. از خداوند براي هيئت مديره جديد كه اغلب در دوره قبلي هم بودند، سلامتي و توفيق خدمت مسئلت دارم.

دکتر ترکمان در پاسخ به غریبی: تشکر از شما بزرگ صنعت پلاستیک که با دقت مجمع امروز را اداره فرمودید. انشاالله همیشه سالم وتن درست باشید و در مواقع حساس با بزرگی خود رهنمون صنعت پلاستیک کشور باشید.

حاج طرخاني: استفن کاری می گوید: «پیش از آن که بالا رفتن از نردبان موفقیت را شروع کنید، ابتدا مطمئن شوید که نردبان را به ساختمان مناسب تکیه داده اید.» انتصاب هيئت مديره جديد انجمن ملي را به اعضاء اين انجمن تبريك عرض مي نماييم. (مجتمع صنايع زمزم پلاستيك)

روابط عمومی شرکت نایلون سپید:
تبریک به تمامی منتخبین بزرگوار؛ با آرزوی موفقیت روز افزون.

زهير خدابخشنده: سلام، تبريك به تمامي منتخبين بزرگوار و عزيز؛ آرزوي موفقيت روز افزون دارم. اميدوارم هميشه سربلند باشيد.

نیما کرباسی زاده: تبریک خدمت همه دوستان بابت انتخاب شایسته شان. امیدوارم همگی در اجرای برنامه ها موفق و پیروز باشند. بنده و همکارانم در جامعه قالبسازان هم در کنار شما دوستان هستیم و هر کمکی لازم باشد انجام خواهیم داد.

شعيب حسنی در پاسخ به کرباسی زاده: ارادتمند جناب كرباسي زاده عزيز. يقينا حمايت شما عزيزان باعث با شكوه تر شدن مجمع شد. از هيئت مديره جامعه قالبسازان به خاطر همكاري صميمانه تشكر مي كنم.

علی قاسمی:
رقابت ها به پایان رسید و رفاقت هایمان پابرجاست. دوستان و اعضای محترم انجمن ملی صنایع پلاستیک ایران؛ رقابت انتخاباتی در هر شکل و اندازه صرفا رقابتی برای رسیدن به یک هدف والا و آن راهیابی به فضایی پرمسئولیت است. انتخابات مجمع انجمن ملی صنایع پلاستیک به پایان رسید و بنده افتخار کسب رأی شما گرامیان را داشتم. از این حیث خوشحالم که به بنده کمترین، اعتماد داشتيد و این اعتماد بی اندازه برایم با ارزش است و هم از سویی در مقابل این رأی خود را مسئول می دانم تا به نحو مقتضی وظایف محوله را به سرانجام نيك رسانم. بدین وسیله از همه کسانی که در مجمع امروز حضور داشتند تشکر و قدردانی می کنم. این حضور پرشور نوید بخش اينده پر بار انجمن ملی است. پس برای روزهای خوب مهیا می شویم و از همه شما گرامیان استدعا دارم با راهنمایی ها و رهنمودهای خود، بنده و هیئت مدیره را یاری فرمایید. (ارادتمند همه دوستان علی قاسمی)

ستوده (آریا پلیمر):
تبريك به تمامي منتخبين بزرگوار و عزيز، آرزوي موفقيت روز افزون اميدوارم هميشه سربلند باشيد.

محمدرضا مقصودی: جناب آقايان مهندس قاسمى و صبورى، صميمانه انتخاب به حق و شايسته شمارا تبريك عرض مي نمايم. (شركت هاى افزون وپلاملامين كاشان) 

مریم اسماعیلی: تبریک به منتخبین هیئت مدیره و بازرس انجمن ملی. آرزوی توفیق در این مسیر و ایجاد جو تعامل، همکاری و همگرایی هرچه بیشتر بین فعالین صنعت پلاستیک کشور.

علی معین فر:
تبریک به تمامی دوستان و همکاران منتخب و تشکر و قدر دانی از هیئت مدیره خوش قلب و زحمتکش قبلی. به امید همدلی بیشتر و پیروزی وغلبه بر مشکلات.

ابراهیم اسکوییان: تبریک به منتخبین هیت مدیره و بازرس انجمن ملی. آرزوی توفیق در این مسیر و ایجاد جو تعامل وهمکاری و همگرایی هرچه بیشتر بین فعالین صنعت پلاستیک کشور. تبریک ویژه به آقای مهندس تیموری افتخار صنعت پلاستیک خراسان را دارم.

تشکر رییس از اعضای پیشین هیئت مدیره
عباس علی متوسلیان:
با عرض سلام و خسته نباشيد حضور يكايك فعالان محترم صنعت پلاستيك و پليمر كشور كه امروز با تشريف فرمايي خود مجمع انجمن ملي را مزين فرمودند. بزرگترين پيام اين استقبال گرم و پرشور عزيزان، به واقع موفقيت دوره اول هيئت مديره انجمن ملي در پيگيري مهمترين رسالت خود يعني ايجاد هم افزايي و همدلي كل صنعت پلاستيك و پليمر كشور بود. به نوبه خود اين موفقيت نسبت بزرگ را به جامعه پلاستيك كشور تبريك عرض نموده و اميد آن دارم كه همواره بزرگترين دغدغه همه ما که همواره ايجاد فضاي همكاري، همدلي و هم افزايي است روز افزون شود و به دور از هر گونه فردگرايي و تك رويي باشد.

عباس علی متوسلیان: با سلام وعرض ادب محضر همكاران ارجمندم، جناب حاج آقا مير حيدرى، مهندس غياثى، مهندس پورقاضى، مهندس نيرى و مهندس عليپورغ از زحمات بى دريغتان در به ثمر رسيدن اهداف انجمن صميمانه تشكرمى نمايم. درخواست اينجانب حمايت علمى و معنوى از انجمن بيش ازبيش است. از خداوند بزرگ سربلندى روزافزون را برايتان آرزومندم.

سعید صبوری: با عرض سلام و تشکر خدمت همه بزرگواران که امروز در انتخابات انجمن ملی شرکت کردند و تشکرخاص از هیئت رییسه محترم بخصوص جناب آقای غریبی که مایه افتخار این صنعت هستند و جناب آقای جمالیان عزیز و بزرگوار که قبول زحمت فرمودند و تشکر خاص از میهمانان عزیز و بزرگوار که باعث شدند این مجمع شوروحال خاصی به خود بگیرد...

سعید صبوری: عرض سلام و تشکر از تمامی سروران عزیز و گرامی که با ارسال پیام تبریک، اینجانب را مورد لطف و عنایت خود قراردادند. از خداوند منان سربلندی روزافزون را برایتان آرزومندم.

تیموری: با سلام، از همه دوستانى كه مرا لايق خدمتگزارى خود در انجمن ملى دانسته صميمانه تشكر مي كنم. من قدردان اين محبت هستم و اميدوارم با لطف و عنايت همه شما پيشقراولان صنعت پلاستيك و پليمر حاضر در مجمع ديروز، بتوانيم در جهت اعتلاى اين صنعت گام هاى موثرى برداريم. ازشهر بهشت مشهدالرضا نايب الزياره همه شما هستم.

احسان مَنِشی در پاسخ به متوسلیان: جناب آقای متوسلیان و برگزیدگان ارجمند هیئت مدیره انجمن ملی پلاستیک و پلیمر ایران؛ رقابت های انتخاباتی برای هر دو گروه برنده و بازنده، فرصتی است برای بازنگری و ناب شدن، برگزیدگان به پاس اعتماد همکاران و برای خدمت شایسته تر و جاماندگان به امید کسب اعتماد در فرصتی دوباره. باشد که فرصتها را قدر بدانیم. «سرفرازیتان روزافزون و نیکنامی تان مدام». 0برادر کوچک شما, احسان منشی)

شهروز ضرابیها:
ضمن قدرداني از زحمات بي دريغ هيئت مديره قبل، براي برگزيدگان هيات مديره جديد آرزوي موفقيت و توفيق مينمايم. معتقدم جنبش هاي صنفي اخير در صنعت پلاستيك كشور، نويد قرارگيري در مسير رو به رشد را مي دهد؛ لذا رقابت ها و اختلاف سلايق را فرصتي مغتنم بشماريم و از آنها براي رشد اين صنعت بهره ببريم.پ بهترين ها را برايتان آرزومندم.

 

لینک عضویت در تلگرام انجمن ملی پلاستیک


نظرات

دیدگاه های ارسالي، پس از تایید در وب سایت منتشر مي شود.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نمي شود.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمي شود.

قیمت مواداولیه؛ ۲۷ دى ۱۳۹۶جدول روز/هفتگی
عنوانقیمتاختلافدرصد اختلاف
0035 54,700 ریال -100 0.18% نمودار و آرشیو
EX5 Jam - نمودار و آرشیو
EX5 Bakhtar 55,400 ریال -300 0.54% نمودار و آرشیو
EX5 Marun - نمودار و آرشیو
F7000 Mehr 56,200 ریال -100 0.18% نمودار و آرشیو
F7000 Ilam 55,500 ریال -100 0.18% نمودار و آرشیو
5110 56,400 ریال -100 0.18% نمودار و آرشیو
Bl3 Jam - نمودار و آرشیو
Bl3 Marun - نمودار و آرشیو
Bl3 Bakhtar 55,400 ریال 400 0.72% نمودار و آرشیو
0075 56,000 ریال -100 0.18% نمودار و آرشیو
020 56,100 ریال -300 0.53% نمودار و آرشیو
Lf190 56,000 ریال -200 0.36% نمودار و آرشیو
22B02 51,700 ریال -300 0.58% نمودار و آرشیو
52518 50,500 ریال 300 0.59% نمودار و آرشیو
52518 Off - نمودار و آرشیو
Hi500 50,500 ریال 300 0.59% نمودار و آرشیو
2420h 54,500 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
2420d - نمودار و آرشیو
2420K - نمودار و آرشیو
2102 54,600 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
2102 Off1 - نمودار و آرشیو
2100 - نمودار و آرشیو
2100 Off1 - نمودار و آرشیو
2200 - نمودار و آرشیو
Lld209 Amir 54,500 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
22402 off MAHABAD - نمودار و آرشیو
22402 MAHABAD - نمودار و آرشیو
Lld209 Arak 53,900 ریال -100 0.19% نمودار و آرشیو
22B02 off MAHABAD - نمودار و آرشیو
LLD Lorestan - نمودار و آرشیو
Lld 22402 - نمودار و آرشیو
LLD Tabriz - نمودار و آرشیو
PE80 Jam - نمودار و آرشیو
PE80 Jam Kaf - نمودار و آرشیو
PE80 Amir - نمودار و آرشیو
PE80 Arak - نمودار و آرشیو
CRP100 Amir Kabir 69,000 ریال نمودار و آرشیو
CRP100 Amir Kabir Kaf 68,500 ریال نمودار و آرشیو
EX3 Amir kaf - نمودار و آرشیو
EX3 Arak kaf - نمودار و آرشیو
EX3 Bandar kaf - نمودار و آرشیو
Z30G - نمودار و آرشیو
EX3 ilam - نمودار و آرشیو
CRP100 Jam Kaf 67,500 ریال نمودار و آرشیو
CRP100 Maroun 68,400 ریال نمودار و آرشیو
EX3 ilam Kaf - نمودار و آرشیو
CRP100 Jam 68,400 ریال نمودار و آرشیو
CRP 100 Shazand 68,400 ریال نمودار و آرشیو
CRP100 Maroun kaf 67,500 ریال نمودار و آرشیو
CRP 100 Shazand Kaf 67,500 ریال نمودار و آرشیو
PE80 ilam - نمودار و آرشیو
V30G - نمودار و آرشیو
PE 80 ilam Kaf - نمودار و آرشیو
Z30s Mar 57,300 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
C30s 58,200 ریال 200 0.34% نمودار و آرشیو
Z30s Ar - نمودار و آرشیو
V30s - نمودار و آرشیو
3840 Tabriz 53,200 ریال -200 0.37% نمودار و آرشیو
3840 Off1 - نمودار و آرشیو
7240 73,400 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
1540 68,200 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
1551 - نمودار و آرشیو
781 57,500 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
785 - نمودار و آرشیو
821 58,500 ریال 1200 2.05% نمودار و آرشیو
825 - نمودار و آرشیو
5030 57,800 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
525 - نمودار و آرشیو
552R Jam 57,300 ریال نمودار و آرشیو
552R Arak Kaf - نمودار و آرشیو
552R Arak - نمودار و آرشیو
552R Maroun - نمودار و آرشیو
510L Jam 58,400 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
510L Jam kaf - نمودار و آرشیو
510L Navid - نمودار و آرشیو
550J Jam - نمودار و آرشیو
10733 - نمودار و آرشیو
10720 - نمودار و آرشیو
10417 - نمودار و آرشیو
10415 - نمودار و آرشیو
R40maron - نمودار و آرشیو
R60 - نمودار و آرشیو
548R 60,300 ریال -200 0.33% نمودار و آرشیو
RP340 - نمودار و آرشیو
440G 70,600 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
440J - نمودار و آرشیو
440L 60,000 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
MR230 64,000 ریال 500 0.78% نمودار و آرشیو
ZR230 64,000 ریال 500 0.78% نمودار و آرشیو
N40 - نمودار و آرشیو
N50 - نمودار و آرشیو
332C 70,000 ریال 500 0.71% نمودار و آرشیو
332L - نمودار و آرشیو
5218 - نمودار و آرشیو
PVC S65 Ghadir 43,200 ریال 200 0.46% نمودار و آرشیو
PVC S65 Arvand 43,800 ریال 100 0.23% نمودار و آرشیو
PVC S65 Bandar 43,600 ریال 200 0.46% نمودار و آرشیو
PVC S65 Abadan - نمودار و آرشیو
PVC S65 Ghadir kaf 42,200 ریال 200 0.47% نمودار و آرشیو
PVC S65 Arvand kaf 42,800 ریال 100 0.23% نمودار و آرشیو
PVC S65 Bandar kaf 42,600 ریال 200 0.47% نمودار و آرشیو
PVC S65 Abadan kaf - نمودار و آرشیو
PVC S70 Bandar - نمودار و آرشیو
PVC S70 Abadan - نمودار و آرشیو
PVC S70 Bandar kaf - نمودار و آرشیو
PVC S70 Abadan kaf - نمودار و آرشیو
PVC S57 Abadan - نمودار و آرشیو
PVC S57 Ghadir - نمودار و آرشیو
PVC S57 Abadan kaf - نمودار و آرشیو
PVC S57 Ghadir kaf - نمودار و آرشیو
PVC S60 Bandar - نمودار و آرشیو
PVC S60 Bandar kaf - نمودار و آرشیو
EX5 Marun Off1 - نمودار و آرشیو
PVC S65 Off3 Arv - نمودار و آرشیو
EX5 Marun Off2 - نمودار و آرشیو
PVC S65 Off3 Arva - نمودار و آرشیو
EX5 Jam Off1 - نمودار و آرشیو
PVC E68 Off3 Arv - نمودار و آرشیو
EX5 Jam Off2 - نمودار و آرشیو
PVC E68 Off3 Arv kaf - نمودار و آرشیو
5110 Off1 - نمودار و آرشیو
5110 Off2 - نمودار و آرشیو
6020 - نمودار و آرشیو
620 - نمودار و آرشیو
Bl3 Jam Off1 - نمودار و آرشیو
Bl3 Jam Off2 - نمودار و آرشیو
Bl3 Marun Off2 - نمودار و آرشیو
Bl3 Bakhtar Off1 - نمودار و آرشیو
EPS 200 - نمودار و آرشیو
EPS 300 - نمودار و آرشیو
EPS 400 - نمودار و آرشیو
510L Arak 59,100 ریال نمودار و آرشیو
5620 - نمودار و آرشیو
Absn50 - نمودار و آرشیو
ABS150 - نمودار و آرشیو
Lale 1922 - نمودار و آرشیو
1922 Arya - نمودار و آرشیو
MR1600 - نمودار و آرشیو
J740 - نمودار و آرشیو
R200 - نمودار و آرشیو
2004Tc - نمودار و آرشیو
3202 - نمودار و آرشیو
3713 - نمودار و آرشیو
BL4 jam - نمودار و آرشیو
EX3 Off1 - نمودار و آرشیو
220Kj - نمودار و آرشیو
R40 Arak 61,000 ریال -200 0.33% نمودار و آرشیو
060 - نمودار و آرشیو
EX5 Jam Kaf - نمودار و آرشیو
EX5 Amir - نمودار و آرشیو
209 Tabriz - نمودار و آرشیو
1102l Rejal - نمودار و آرشیو
60507 - نمودار و آرشیو
6040 - نمودار و آرشیو
60511 - نمودار و آرشیو
DOP Oil 62,500 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
22501 kg off - نمودار و آرشیو
22402 off - نمودار و آرشیو
Z30S Mar Kaf - نمودار و آرشیو
ZR230 Kaf - نمودار و آرشیو

➕ تبلیغات متنی در سایت inpia.ir
دریافت تعرفه و سفارش متن: 09332716775
➖➖