ارسال پاسخ

سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ۲۰:۳۷ تعداد نظرات: 0 تعداد بازدید: 2623 Telegram

در جلسه همگرایی تشکل های پلیمری مطرح شد

ادامه تلاش ها برای تغییر تاریخ ایران پلاست

در جلسه عصر امروز که انجمن ملی میزبان هیئت مدیره تشکل های پلیمری بود یک عضو از انجمن مستربچ و کامپاند به کمیته 4 نفره اضافه و مصوب شد نظامنامه ایران پلاست در هیئت مدیره تشکل های پلیمری تصویب شود.
ادامه تلاش ها برای تغییر تاریخ ایران پلاست

به گزارش روابط عمومی انجمن ملی صنایع پلاستیک ایران (اینپیا)، در این نشست متوسلیان ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور اعضای محترم هیئت های مدیره تشکل‌ها و انجمن‌های پلیمری، پیشکسوتان و اصحاب رسانه حاضر در جلسه گفت: تلاش انجمن در برپایی جلساتی از این دست برای دریافت دیدگاه‌ها و نظرات تشکل‌های عضو و غیر عضو و شخصیت‌های فرهیخته است.وی افزود: در این راستا می‌توان از افرادی با سابقه حضور در تشکل‌ها نظیر آقای مهندس نصرالله محمد حسین فلاح نام برد و در راه رسیدن به مسیرهای پیش روی انجمن از افرادی مانند ایشان همفکری و یاری گرفت. پیش از سخنان متوسلیان، فلاح، به ارائه مطلبی با موضوع آیین انجمن داری پرداخت. (متن این سخنرانی به زودی در سایت انجمن منتشر می شود.)رییس هیات مدیره انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران گفت: انجمن ملی پلاستیک بر حسب وظیفه ذاتی خود برای تعالی صنعت پلاستیک ایران در کلاس جهانی تلاش می‌کند تا بتواند به مرجعی ارزش آفرین و بازویی اجرایی و تصمیم ساز تبدیل شود. علاوه بر این توانسته‌ایم در این انجمن کمیسیون‌های تخصصی را ایجاد کنیم که در دوره اول هیئت مدیره، با کمک روسای شایسته این کمیسیون‌ها درخشیدند.

متوسلیان ضمن تاکید بر این امر که به دنبال دیوان سالاری نیستیم، تصریح کرد: ما خود زخم خورده نظام دیوان سالارانه هستیم و به رغم نیاز به کادرسازی تخصصی در انجمن، به هیچ عنوان در پی دیوان سالاری و توسعه ساختار اداری انجمن نیستیم؛ چرا که قائلیم باید از تجربه و دانش مشاوران متخصص در زمینه های مختلف اقتصادی و مرتبط بهره بگیریم.

وی اظهار کرد: متاسفانه تولیدکنندگان و صنعتگران به دلیل فشارهای مضاعف حواشی تولید، مجال توجه کافی به مباحث کلان اقتصادی را ندارند، لذا پروژه های در خور توجهی تعریف شده که امیدوارم با همت کمیسیون‌ها و اعضای پرتلاش آنها، به زودی شاهد برنامه‌های هدفمند و خوبی در زمینه ارتقای آگاهی و دانش تولیدکنندگان محترم باشیم.

متوسلیان با اشاره به فعالیت‌های اعضای انجمن در اتاق بازرگانی گفت: یکی از موارد کم نظیری که در تاریخ اتاق بازرگانی شاهد اتفاق آن هستیم، حضور 10 نفر از اعضای انجمن به عنوان نماینده صنعت پلاستیک و پلیمر از هفت تشکل پلیمری زیر مجموعه انجمن هستیم از تشکل های پلیمری 7 نماینده که در سطح عالی به تصمیم سازی و ارائه مشورت‌های دقیق و کارشناسی به دولتمردان می‌پردازند.وی با اشاره به نام این افراد، ادامه داد: دکتر شیبانی از انجمن نساجی، صمدی از انجمن ظروف یکبار مصرف، کوشکی از انجمن مستربچ، معصومی از انجمن UPVC، عالی پور از انجمن رنگ و رزین، پورقاضی از اتاق ایران و ریاست کمیسیون صنعت اتاق تهران، صفایی از انجمن ملی پلاستیک، لشکری از جامعه کفش، ترکمان از اتاق سمنان و بنده از انجمن لوله و اتصالات PVC به عنوان نماینده در اتاق ایران حضور داریم.

رییس هیات مدیره انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران افزود: لازم است این فرصت را غنیمت بشمریم و از ظرفیت به وجود آمده کمال استفاده را ببریم تا ضمن ارتباط با لایه های موثر اقتصادی، به صنف تلاش گر پلیمر و پلاستیک خدمت شایسته ای را عرضه کنیم.

بعد از خیرمقدم و سخنان متوسلیان، پیشنهاد شد موضوع ایران پلاست و نتایج پیگیری تیم 4 نفره تشکل ها مورد بحث و گفتگو قرار گیرد.
تنها نمایشگاه تولیدکنندگان مستربچ و کامپاندرها، ایران پلاست است

کوشکی از انجمن مستربچ با اشاره به نمایشگاه ایران پلاست گفت: محصولات تمام شده پلاستیک امکان حضور در نمایشگاه‌های دیگری به جز ایران پلاست را دارند اما ماشین سازها و کامپاندرها به جز ایران پلاست آوردگاه دیگری برای عرضه محصولات خود ندارند. در همین راستا مایلم تا در صورتی که جلسه‌ای برای شورای سیاستگذاری این نمایشگاه برقرار شد ما هم دعوت شویم.

وی در ادامه سخنان خود افزود: کنفرانس بین المللی مستربچ در بهمن ماه برگزارمی شود. در این کنفرانس از همه، ماشین ساز تا قالب ساز و مصرف کننده‌ها که مخاطب ما هستند دعوت می‌کنیم تا نقطه نظرات خود را در قالب مقاله تا آخر مهر ماه ارسال و با حضور در این کنفرانس، در راستای ارتقای دانش فنی تبادل نظر کنند.


موفق به تغییر تاریخ ایران پلاست نشدیم


مقیمی، رییس اتحادیه تولید کنندگان پلاستیک و عضو کمیته 4 نفره نیز در ادامه این نشست گفت: در چندین جلسه تلاش کردیم تا زمان برگزاری این نمایشگاه را تغییر دهیم ولی هنوز موفق نشدیم، اما هنوز ناامید نیستیم، امیدواریم موفق به تغییر زمان ایران پلاست شویم؛ چرا که ایران پلاست برای همه ما و نشانه ملی ماست.

وی افزود: مطابق اصل 44 قانون اساسی، ایران پلاست متعلق به تشکل‌ها، انجمن و اتحادیه‌هاست و امیدواریم با تکیه بر این اصل بتوانیم برگزاری آن را نیز به عهده بگیریم.

با انتقال زمان ایران پلاست مخالفیم

عزیزاله نیری، مدیرعامل شرکت پلاستیک خوزستان، از دیگر سخنرانان این نشست بود که گفت: در رابطه با زمان ایران پلاست باید بگویم که ما اولین شرکتی بودیم که اعلام کردیم در این نمایشگاه شرکت نمی‌کنیم؛ چرا که با تماسی که با پتروشیمی‌ها داشتیم مشخص شد این نمایشگاه با نمایشگاه‌های دیگر تلاقی پیدا می‌کند، لذا یا زمان آن را تغییر بدهند و یا راه حل دیگری بیابیم.
آذرماه، تیرماه و بازگشت به خانه فروردین

شاکری عضو هیئت مدیره انجمن ماشین سازان و عضو کمیته 4 نفره تشکل ها گفت: بنده موضوع پیگیری ایران پلاستی را اصل وفاق تشکل‌ها می‌دانم و با توجه به برگزاری جلسه با آقایان اسپهبدی، شعری مقدم و تنی چند از دوستان مشورت کردیم پیگیری خوبی شروع شده بود.

وی افزود: آقای اسپهبدی با روی باز مسئله تغییر زمان را پذیرفت؛ ما نیز طرح آن را به مسئول فنی ارائه و بر اجرای آن هم اصرار کردیم و در نهایت ضمن تماس با آقای مقاره، قرار شد تا نمایشگاه در آذرماه برگزار شود.

شاکری خاطرنشان کرد: به لحاظ قانونی، تغییر زمان نمایشگاه درست نبود، ما در این زمینه با اتاق ایران و اتریش و همچنین اتاق ایران و آلمان تماس گرفتیم و هر دو اتاق در نامه‌های خود خطاب به آقای مقاره‌ اعلام کردند که برگزاری این نمایشگاه در منافع شرکت کنندگان نیست.

وی ادامه داد: قرار شد تا زمان نمایشگاه برای سال 97 تثبیت شود و ما نیز اعلام کردیم که اگر زمان برگزاری این نمایشگاه در آذرماه نیز باشد، ایرادی ندارد. وی افزود:در ادامه مقاره گفت نمایشگاه در 21 تیر بعد از ماه رمضان برگزار شود که باز قبول کردیم اما در تماس بعدی گفتند که اصلا امکان تغییر زمان نیست.

شاکری گفت: روز شنبه (24 مردادماه 94) نامه‌ای خطاب به نعمت زاده، وزیر صنعت نوشته و دلایل خود را بیان کردیم و اعلام کردیم به دلیل همزمانی با چاینا پلاست برگزاری این نمایشگاه در زمان اعلامی، شدنی نیست.
دیگر انتخاب بین بد و بدتر نیست، تنها انتخاب همان بد است!/ در نقطه سر خط هستیم

لشکری رییس کمیسیون تشکل ها و عضو دیگر کمیته 4 نفره نیز تصریح کرد: همچنان دوستان را در جریان جزئیات جلسه قرار خواهیم داد. بعد از جلسه کمیسیون صنعت که با حضور آقایان مقیمی، میرحیدری و شاکری و من برگزار شد، بنا شد تا در سه محور تغییر زمان ایران پلاست، بحث مصوب کردن نظامنامه و تعیین شورای سیاستگذاری این کار را انجام بدهیم.

وی افزود: به رغم همه پیگیری ها در نقطه سر خط هستیم؛ شعری مقدم سیاست گذاری می کند اما تصمیم گیر نیست. زمانی که قرار شد ایران پلاست در تیرماه یا آذر ماه برگزار شود، انتخاب بین بد و بدتر بود.

لشکری گفت: ما چهار نفر نقش سیدجمال الدین اسدآبادی را بازی می‌کنیم و در جلسه پنج شنبه این هفته باید به شرکت ملی پتروشیمی بگوییم شما به عنوان مجری باید بدانید که اگر این نمایشگاه در فروردین برگزار شود کارایی چندانی نخواهد داشت و اگر نمایشگاه را ضعیف برگزار کنیم نیز تولیدکنندگان اتمام حجت خود را کرده اند.

وی اظهار کرد: در همین راستا قرار شده است که پیش ثبت نام مطرح نشود و از اصحاب رسانه تشکر می‌کنم که عملات سکوت کردند تا راه حل آرامی پیدا شود تا این مسئله به نتیجه برسد.

لشکری ادامه داد: در بحث نظامنامه نیز، این نظامنامه به زحمت صنعت و پتروشیمی نوشته شده و یک دوره اجرا شده است که آقای کیانی مجری نمایشگاه بود. این نظامنامه نیاز به تغییرات و اصلاحات دارد ولی پیشنهاد ما به تشکیلات این است که فارغ از مسئله بندهای آن فعلا آنچه است را به عنوان مطالبات حداقلی به امضای تمام تشکل ها برسد تا مبنای یک کار برای آینده شود، چرا که شعری مقدم شورای سیاستگذاری را انتخاب کرده بودد و نماینده بخش خصوصی نیز رییس دفتر توسعه صنایع پایین دستی است.
وی گفت: خواهش من این است که تصویب نظامنامه را در مصوبات جلسه گذاشته هیئت مدیره تشکل های مرتبط مطرح کنیم و در ادامه نیز امضای آقای شعری مقدم را هم بگیریم تا در سال 97 بگوییم که ما بند 6 را داریم.

لشکری در ادامه به انتخاب افراد اشاره کرد و افزود: گروه مواد، گروه محصول و گروه ماشین سازی و قالبسازی را پیشنهاد کردیم که از محصول دو گروه انتخاب کنیم تا هم از اتحادیه های صنفی باشند و هم از تشکل ها. آقای میرحیدری هم خیلی پای این قضیه ایستادند و در موضوع مواد اولیه، نگاهشان این است که گروه آقای مهدوی و بالادستی باشند. انجمن مستربچ هم می گویند دو گروه هم از انجمن مستربچ و کامپاند باشد و صنایع بالا دستی هم حضور یابد تا نماینده بدنه شود.

وی ادامه داد: پیشنهاد می‌کنیم انتخابات میان گروه های مطرح شده برگزار شود که یا بر اساس صورتجلسه افرادی را معرفی خواهند کرد یا مدل های دیگری را ارائه خواهند کرد.


زمان نمایشگاه از همان ابتدا بسته شده بود

باستان فر عضو انجمن ملی پلاستیک اظهار داشت: بنده با دوستان سازمان توسعه تجارت صحبت کردم و آنها اعلام کردند که تقویم سال نمایشگاهی سال 95 بسته شده و شما خودتان را خسته می کنید چرا که تلاش بیهوده ای است.
تکلیف حضور یا عدم حضور تشکل ها مشخص شود

صادقی نکو نیز اظهار کرد: در نمایشگاه‌های دیگر ذینفعان اصلی ماشین سازها و تولید کنندگان مواد اولیه هستند و بقیه اعضای انجمن ها و تشکل ها بیشتر در نمایشگاه های تخصصی خودشان شرکت می کنند.

وی افزود: اگر این تشکل ها واقعا تصمیم به تغییر زمان برگزاری نمایشگاه گرفته اند؛ در صورتی که نشود فروردین را عوض کنند واقعا تشکل های دیگر حمایت کنند و منافع اصلی آنها حفظ شود. شورای سیاستگذاری این دو تشکل تصمیم بگیرند که می خواهند شرکت کنند یا نه.


ایران پلاست را به بدترین زمان منتقل کرده اند

غریبی نیز گفت: نمایشگاه پلاستیک دومین نمایشگاه بزرگ کشوری است. باید دید چرا زور آنها به پلاستیک می رسد و نمایشگاه ما را به بدترین زمان منتقل کرده‌اند.

وی افزود: الان همه باید قدرت خودمان را نشان بدهیم و تسلیم هر تصمیمی که بگیرید نشویم. علاوه بر این یک نمایشگاه دیگر به نام انجمن ملی باید باشد که خودمان برگزار کنیم. اینکه آیا ما در ایران پلاست شرکت می کنیم یا خیر و نیز موضع ما به علت اختلاف انجمن ها مشخص نیست و به همین دلیل ما را جدی نگرفته اند. ما باید نشان دهیم در منافع ملی کاملا هم نظر هستیم.

جلسه با تصویب اضافهشدن یک نماینده از انجمن مستربچ به گروه 4 نفره پیگیری کننده موضوع ایران پلاست و اجماع حاضرین بر تصویب نظامنامه ایران پلاست در هیئت های مدیره تشکل ها و تقدیر از دو عضو هیئت مدیره اول انجمن، آقایان میرحیدری و نیری خاتمه یافت.
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری- علیرضا ترک، مدیرعامل پایدار پلیمر اوژن جلسه همگرایی تشکل های پلیمری- علیرضا ترک، مدیرعامل پایدار پلیمر اوژن
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری - نصراله محمد حسین فلاح جلسه همگرایی تشکل های پلیمری - نصراله محمد حسین فلاح
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری - محمد تقی غیاثی مدیرعامل کیمیاران جلسه همگرایی تشکل های پلیمری - محمد تقی غیاثی مدیرعامل کیمیاران
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری - جواد هوبه فکر، مدیرعامل البرز پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری - جواد هوبه فکر، مدیرعامل البرز پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری - مقیمی و طالقانی جلسه همگرایی تشکل های پلیمری - مقیمی و طالقانی
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری - کوشکی از انجمن مستربچ جلسه همگرایی تشکل های پلیمری - کوشکی از انجمن مستربچ
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری - علی لشکری جلسه همگرایی تشکل های پلیمری - علی لشکری
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک جلسه همگرایی تشکل های پلیمری به میزبانی انجمن ملی پلاستیک
jQuery Slider

نظرات

دیدگاه های ارسالي، پس از تایید در وب سایت منتشر مي شود.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نمي شود.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمي شود.

 

 

 

💢 #قیمت_مواد_اولیه_پلیمری در بازار آزاد
🗓 ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
جدول روز/هفتگی
عنوانقیمتاختلافدرصد اختلاف
0035 - نمودار و آرشیو
EX5 Jam 72,800 ریال -200 0.27% نمودار و آرشیو
EX5 Bakhtar - نمودار و آرشیو
EX5 Marun - نمودار و آرشیو
F7000 Mehr 73,000 ریال -1000 1.35% نمودار و آرشیو
F7000 Ilam - نمودار و آرشیو
5110 72,800 ریال -1200 1.62% نمودار و آرشیو
Bl3 Jam - نمودار و آرشیو
Bl3 Marun 100,000 ریال نمودار و آرشیو
Bl3 Bakhtar 91,600 ریال نمودار و آرشیو
0075 68,800 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
020 66,800 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
Lf190 66,000 ریال نمودار و آرشیو
22B02 - نمودار و آرشیو
52518 62,900 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
52518 Off - نمودار و آرشیو
Hi500 62,400 ریال -200 0.32% نمودار و آرشیو
2420h 62,500 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
2420d - نمودار و آرشیو
2420K - نمودار و آرشیو
2102 - نمودار و آرشیو
2102 Off1 - نمودار و آرشیو
2100 - نمودار و آرشیو
2100 Off1 - نمودار و آرشیو
2200 - نمودار و آرشیو
Lld209 Amir - نمودار و آرشیو
22402 off MAHABAD - نمودار و آرشیو
22402 MAHABAD - نمودار و آرشیو
Lld209 Arak 61,900 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
22B02 off MAHABAD - نمودار و آرشیو
LLD Lorestan - نمودار و آرشیو
Lld 22402 - نمودار و آرشیو
LLD Tabriz - نمودار و آرشیو
PE80 Jam - نمودار و آرشیو
PE80 Jam Kaf - نمودار و آرشیو
PE80 Amir - نمودار و آرشیو
PE80 Arak - نمودار و آرشیو
CRP100 Amir Kabir - نمودار و آرشیو
CRP100 Amir Kabir Kaf - نمودار و آرشیو
PE80 Amir kaf - نمودار و آرشیو
PE80 Arak kaf - نمودار و آرشیو
PE80 Bandar kaf - نمودار و آرشیو
Z30G - نمودار و آرشیو
EX3 ilam - نمودار و آرشیو
CRP100 Jam Kaf - نمودار و آرشیو
CRP100 Maroun - نمودار و آرشیو
EX3 ilam Kaf - نمودار و آرشیو
CRP100 Jam - نمودار و آرشیو
CRP 100 Shazand - نمودار و آرشیو
CRP100 Maroun kaf - نمودار و آرشیو
CRP 100 Shazand Kaf - نمودار و آرشیو
PE80 ilam - نمودار و آرشیو
V30G - نمودار و آرشیو
PE 80 ilam Kaf - نمودار و آرشیو
Z30s Mar - نمودار و آرشیو
C30s 77,000 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
Z30s Ar 86,000 ریال 300 0.35% نمودار و آرشیو
V30s - نمودار و آرشیو
3840 Tabriz - نمودار و آرشیو
3840 Off1 - نمودار و آرشیو
7240 96,700 ریال -1100 1.12% نمودار و آرشیو
1540 77,600 ریال -500 0.64% نمودار و آرشیو
1551 77,000 ریال نمودار و آرشیو
781 - نمودار و آرشیو
785 - نمودار و آرشیو
821 - نمودار و آرشیو
825 - نمودار و آرشیو
5030 - نمودار و آرشیو
525 - نمودار و آرشیو
552R Jam - نمودار و آرشیو
552R Arak Kaf - نمودار و آرشیو
552R Arak - نمودار و آرشیو
552R Maroun 86,000 ریال 700 0.81% نمودار و آرشیو
510L Jam - نمودار و آرشیو
510L Jam kaf - نمودار و آرشیو
510L Navid - نمودار و آرشیو
550J Jam - نمودار و آرشیو
10733 - نمودار و آرشیو
10720 - نمودار و آرشیو
10417 - نمودار و آرشیو
10415 - نمودار و آرشیو
R40maron - نمودار و آرشیو
R60 - نمودار و آرشیو
548R 78,000 ریال 500 0.64% نمودار و آرشیو
RP340 - نمودار و آرشیو
440G - نمودار و آرشیو
440J - نمودار و آرشیو
440L - نمودار و آرشیو
MR230 79,500 ریال 500 0.63% نمودار و آرشیو
ZR230 79,500 ریال 500 0.63% نمودار و آرشیو
N40 - نمودار و آرشیو
N50 - نمودار و آرشیو
332C - نمودار و آرشیو
332L - نمودار و آرشیو
5218 - نمودار و آرشیو
PVC S65 Ghadir 485,000 ریال 436500 90% نمودار و آرشیو
PVC S65 Arvand 48,600 ریال 900 1.85% نمودار و آرشیو
PVC S65 Bandar 49,700 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
PVC S65 Abadan 45,800 ریال -200 0.43% نمودار و آرشیو
PVC S65 Ghadir kaf 47,500 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
PVC S65 Arvand kaf 47,200 ریال 700 1.48% نمودار و آرشیو
PVC S65 Bandar kaf 48,200 ریال -100 0.21% نمودار و آرشیو
PVC S65 Abadan kaf 45,000 ریال -200 0.44% نمودار و آرشیو
PVC S70 Bandar - نمودار و آرشیو
PVC S70 Abadan - نمودار و آرشیو
PVC S70 Bandar kaf - نمودار و آرشیو
PVC S70 Abadan kaf - نمودار و آرشیو
PVC S57 Abadan 55,000 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
PVC S57 Ghadir - نمودار و آرشیو
PVC S57 Abadan kaf 54,000 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
PVC S57 Ghadir kaf - نمودار و آرشیو
PVC S60 Bandar 52,000 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
PVC S60 Bandar kaf - نمودار و آرشیو
EX5 Marun Off1 - نمودار و آرشیو
PVC S65 Off3 Arv - نمودار و آرشیو
EX5 Marun Off2 - نمودار و آرشیو
PVC S65 Off3 Arva - نمودار و آرشیو
EX5 Jam Off1 - نمودار و آرشیو
PVC E68 Off3 Arv - نمودار و آرشیو
EX5 Jam Off2 - نمودار و آرشیو
PVC E68 Off3 Arv kaf - نمودار و آرشیو
5110 Off1 - نمودار و آرشیو
5110 Off2 - نمودار و آرشیو
6020 - نمودار و آرشیو
620 - نمودار و آرشیو
Bl3 Jam Off1 - نمودار و آرشیو
Bl3 Jam Off2 - نمودار و آرشیو
Bl3 Marun Off2 - نمودار و آرشیو
Bl3 Bakhtar Off1 - نمودار و آرشیو
EPS 200 - نمودار و آرشیو
EPS 300 - نمودار و آرشیو
EPS 400 - نمودار و آرشیو
510L Arak - نمودار و آرشیو
5620 - نمودار و آرشیو
Absn50 103,500 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
ABS150 104,500 ریال 0 0% نمودار و آرشیو
Lale 1922 - نمودار و آرشیو
1922 Arya - نمودار و آرشیو
MR1600 - نمودار و آرشیو
J740 - نمودار و آرشیو
R200 - نمودار و آرشیو
2004Tc - نمودار و آرشیو
3202 - نمودار و آرشیو
3713 - نمودار و آرشیو
BL4 jam - نمودار و آرشیو
EX3 Off1 - نمودار و آرشیو
220Kj - نمودار و آرشیو
R40 Arak - نمودار و آرشیو
060 - نمودار و آرشیو
EX5 Jam Kaf - نمودار و آرشیو
EX5 Amir - نمودار و آرشیو
209 Tabriz - نمودار و آرشیو
1102l Rejal - نمودار و آرشیو
60507 - نمودار و آرشیو
6040 - نمودار و آرشیو
60511 - نمودار و آرشیو
DOP Oil - نمودار و آرشیو
22501 kg off - نمودار و آرشیو
22402 off - نمودار و آرشیو
Z30S Mar Kaf - نمودار و آرشیو
ZR230 Kaf - نمودار و آرشیو

➕ تبلیغات متنی در سایت inpia.ir
دریافت تعرفه و سفارش متن:
7 - 88927986

➖➖