دانلود فرم اسپانسری اقامت نمایشگاه

خدمات اسپانسری تویاپ برای بازدید کنندگان نمایشگاه پلاست اوراسیا ۲۰۲۳ + دانلود فرم

کمیسیون صادارت انجمن ملی طی رایزنی با انجمن‌ پلاستیک ترکیه اعلام می نماید که بازدیدکنندگان نمایشگاه پلاست اوراسیا که مایل به خرید ماشین الات یا محصولات ارائه شده در نمایشگاه هستند می‌توانند با پر کردن فرم زیر مشمول ۲ روز اقامت رایگان در هتل تویاپ شوند. لازم به توضیح است که  این حمایت فقط برای شرکت هایی اعمال می شود که قصد تنظیم قرارداد با شرکت های حاضر در نمایشگاه را داشته و غرفه ای در این رویداد ندارند و به عنوان بازدید کننده حضور دارند.

نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه (Plast Eurasia) از ۰۱ الی ۰۴ آذر ۱۴۰۲ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه پلاستیک و صنایع وابسته اوراسیا، ترکیه (Plast Eurasia) بزرگترین نمایشگاه پلاستیک است که در منطقه اوراسیا برگزار می گردد.این نمایشگاه با همکاری  سازمان صنعت پلاستیک ترکیه برگزار می گردد و فرصتی برای تعامل تجاری با سایر شرکت ها و برندهای بین المللی است.دراین نمایشگاه معتبر جهانی ماشین آلات تولید پلاستیک، مواد شیمیایی و مواد خام، ماشین آلات و صنایع کمکی، تجهیزات گرما و کنترل، قالب، hyrdraulic و پنوماتیک، روش های بازیافت و… ارائه می گردد. این نمایشگاه فرصتی برای حضور در بازارهای بین المللی و به ویژه یافتن بازارهای وسیع در منطقه ارواسیا است و از این رو اهمیت زیادی دارد. کشف آخرین فناوری ها ،ثبت نام تجاری شما و شناساندن برند شما به جهان و جلسات b٢b ،توسعه استراتژی کسب و کار و مقایسه قیمت ها و محصولات از مزایای حضور در نمایشگاه پلاستیک ترکیه است.

کمیسیون صادارت انجمن ملی طی رایزنی با انجمن‌ پلاستیک ترکیه اعلام می نماید که بازدیدکنندگان نمایشگاه پلاست اوراسیا که مایل به خرید ماشین الات یا محصولات ارائه شده در نمایشگاه هستند می‌توانند با پر کردن فرم زیر مشمول ۲ روز اقامت رایگان در هتل تویاپ شوند.
لازم به توضیح است که  این حمایت فقط برای شرکت هایی اعمال می شود که قصد تنظیم قرارداد با شرکت های حاضر در نمایشگاه را داشته و غرفه ای در این رویداد ندارند و به عنوان بازدید کننده حضور دارند.

ارزیابی کلی توسط خود سازمان تویاپ انجام شده و نتیجه فرم مذکور پس از بررسی مداک شرکت شمت  به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید.
برای دریافت این فرم بر روی این لینک کلیک نمایید.

پس از تکمیل فرم آن را به واتساپ شماره زیر ارسال فرمایید:
📲+989921624180(سرکار خانم محمدی دبیر کمیسیون صادرات)

🕐 زمان نمایشگاه اوراسیا: ۱ الی ۴ آذر

📆 ظرفیت محدود