برگزاری نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت در 23 تا 26 آذر

نهمین دوره «نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت» به منظور کاهش وابستگی ازمایشگاه های داخلی به تجهیزات و مواد وارداتی و همچنین استفاده از توانمندی های داخلی در این زمینه از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ آذرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران سالن های خلیج فارس، میلاد، ۴۰ و ۴۱ و همزمان با […]

نهمین دوره «نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت» به منظور کاهش وابستگی ازمایشگاه های داخلی به تجهیزات و مواد وارداتی و همچنین استفاده از توانمندی های داخلی در این زمینه از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ آذرماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران سالن های خلیج فارس، میلاد، ۴۰ و ۴۱ و همزمان با «بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور» با رعایت پروتکل های بهداشتی، برگزار خواهد شد.

به گزارش اینپیا، در دوره نهم نمایشگاه ۳۵۰ شرکت باعرضه بیش از ۹ هزار مدل – محصول حضور دارند. فهرست شرکت ها و کلیه محصولات عرضه شده در دوره جدید در سایت نمایشگاه به نشانی www.iranlabexpo.ir قابل مشاهده است.

در این نمایشگاه، شرکتهای خصوصی و صنعتگران می توانند بخش عمده ای از محصولات نمایشگاه را با استفاده از تسهیلات لیزینگ ۸ تا ۱۰ درصدی و با شرایط مناسب خریداری نمایند.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر شماره ۸۳۵۳۳۵۵۵ پاسخگو خواهند بود.

زمان بازدید از نمایشگاه: روزهای ۲۳ الی ۲۶ آذرماه ۱۴۰۰ – ساعت ۹ الی ۱۶:۳۰

مکان: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران – سالن های خلیج فارس (۴۴)، میلاد (۳۱)، ۴۰ و ۴١