در هفته اول آبان ماه در بورس کالا چه گذشت؟  

 احمد بیات مدیر کالایی کارگزاری نهایت نگر با اشاره به وقایع بورس کالا در هفته اول آبان ماه گفت: هفته اول آبان ماه با شرایطی آغاز شد که قیمت پایه محصولات پلیمری اغلب کاهشی  بود و بعضی از گروه ها پ پ نساجی و شیمیایی که روند افزایش قیمت را در یک ماه گذشته تجربه […]

 احمد بیات مدیر کالایی کارگزاری نهایت نگر با اشاره به وقایع بورس کالا در هفته اول آبان ماه گفت: هفته اول آبان ماه با شرایطی آغاز شد که قیمت پایه محصولات پلیمری اغلب کاهشی  بود و بعضی از گروه ها پ پ نساجی و شیمیایی که روند افزایش قیمت را در یک ماه گذشته تجربه کرده بودند، در هفته اول آبان ماه با افزایش عرضه رو به رو شدند . به خصوص  در گروه پ پ های نساجی افزایش عرضه قابل توجهی قابل مشاهده بود که روند افزایش قیمت آن ها متوقف و باعث شد کاهش قیمت ها را در این گروه ها شاهد باشیم.

بیات همچنین ادمه داد: پی وی  سی در این هفته با افزایش قیمت مواجه شدند در حالیکه که قیمت پایه آن ها کاهشی بود اما تقاضای هفته اول آبان ماه باعث شد قیمت این گروه از کالاها افزایشی شود.

وی در پایان افزود:  اما در اغلب کالاهای دیگر از جمله گروه های پر مصرف نایلون نایلکس و سایر پلی اتیلن ها تغییر قابل توجهی را در قیمت این کالاها نداشتیم و اغلب این کالاها با حدود قیمت های هفته گذشته معاملاتشان انجام شد.