تاکید ویژه مقام معظم رهبری بر اهمیت صنایع تکمیلی

نگاه مقام معظم رهبری به موضوع صنایع تکمیلی و تأکید ایشان بر جایگاه این صنایع در حوزه صنعت کشور از اهمیت این صنایع حکایت دارد. به گزارش اینپیا، در دیداری که فعالان اقتصادی حوزه صنعت روز یکشنبه با مقام معظم رهبری داشتند، حجم بالای حضور فعالان حوزه پلیمر کاملاً مشهود بود. بزرگانی از تشکل‌هایی همچون […]

نگاه مقام معظم رهبری به موضوع صنایع تکمیلی و تأکید ایشان بر جایگاه این صنایع در حوزه صنعت کشور از اهمیت این صنایع حکایت دارد.

به گزارش اینپیا، در دیداری که فعالان اقتصادی حوزه صنعت روز یکشنبه با مقام معظم رهبری داشتند، حجم بالای حضور فعالان حوزه پلیمر کاملاً مشهود بود.

بزرگانی از تشکل‌هایی همچون انجمن ملی صنایع پلیمر ایران،اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان چرم مصنوعی، انجمن پلاستیک و پلیمر استان اصفهان، انجمن تولیدکنندگان مستریچ و آمیزه‌های پلیمری ایران، جامعه مدیران و متخصصان صنعت کفش ایران، انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پی‌وی‌سی، انجمن تخصصی صنایع همگن گرانول‌سازان استان قم، انجمن همگن پلاستیک استان سمنان، انجمن صنفی تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف به نمایندگی از جامعه پلیمری کشور در این دیدار حضور داشتند که به معنی اهمیت و وزن صنایع تکمیلی پتروشیمیایی در توسعه اقتصادی کشور بود.

اینکه مقام معظم رهبری به وضوح از نام صنایع پایین‌دستی (پتروشیمی) در فرآیند توسعه کشور و ارزش‌آفرینی و اشتغال‌زایی نام بردند، مؤلفه‌‌ای است که نشان می‌دهد فعالان صنعت پلیمری در در حوزه‌های مختلف از جمله رسانه و برندسازی نیز در کنار تولید و اشتغالزایی، قدرت‌نمایی برجسته‌ای داشته‌اند.