دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت خبر داد

تداوم اختلال در سامانه بهین یاب

دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت از تداوم اختلال در سامانه بهین یاب خبر داد و گفت: از لحاظ ملی در حال رفتن به سمت یک یاس سامانه‌ای هستیم؛ یعنی بخاطر این اختلالات وقتی صحبت از سامانه می‌شود دست و دل مردم می‌لرزد و نگران می‌شوند. علیرضا میربلوک در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در […]

دبیر خانه صنعت، معدن و تجارت از تداوم اختلال در سامانه بهین یاب خبر داد و گفت: از لحاظ ملی در حال رفتن به سمت یک یاس سامانه‌ای هستیم؛ یعنی بخاطر این اختلالات وقتی صحبت از سامانه می‌شود دست و دل مردم می‌لرزد و نگران می‌شوند.

علیرضا میربلوک در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در حال حاضر شاهد اختلال شدید در سامانه بهین یاب وزارت صمت هستیم، به‌طوری‌که بخش‌های تعلیق، تمدید، انتقال، پروانه بهره برداری، اصلاح پیشرفت فیزیکی، بخش دخانیات و رمز ارز کار نمی‌کند و فقط بخش صدور جواز تاسیس صنعتی فعال است.

وی با بیان اینکه این موضوع فقط مربوط به وزارت صمت نیست و اخیرا سامانه شهرداری هم دو ماه دچار مشکل بود، تصریح کرد: از لحاظ ملی در حال رفتن به سمت یک یاس سامانه‌ای هستیم. یعنی بخاطر اختلال سامانه‌های مختلف وقتی صحبت از سامانه می‌شود دست و دل مردم می‌لرزد و نگران می‌شوند.

به گزارش اینپیا؛ به نقل از ایسنا گفتنی است بیش از دو هفته پیش فاطمی امین، وزیر صمت دلیل اختلال سامانه بهین یاب را مشکلات مربوط به راه‌اندازی نسخه جدید عنوان کرده بود. اما طبق اعلام تولیدکنندگان این مشکل هنوز برطرف نشده است.