تغییر سقف سهمیه‌های بهین‌یاب

بر اساس تصمیم بورس کالا که از سوی عباس یعقوبی، مدیرعملیات بازار اعلام شد، سقف خرید از بهین‌یاب برای روز سه‌شنبه 21 تیر ماه کمتر شد. به گزارش اینپیا؛ در برخی گروه‌های کالایی از جمله پلی اتیلن سبک خطی، پلی اتیلن سبک فیلم، پلی اتیلن سنگین فیلم، پلی اتیلن سنگین تزریقی، پلی اتیلن سنگین بادی […]

بر اساس تصمیم بورس کالا که از سوی عباس یعقوبی، مدیرعملیات بازار اعلام شد، سقف خرید از بهین‌یاب برای روز سه‌شنبه 21 تیر ماه کمتر شد.

به گزارش اینپیا؛ در برخی گروه‌های کالایی از جمله پلی اتیلن سبک خطی، پلی اتیلن سبک فیلم، پلی اتیلن سنگین فیلم، پلی اتیلن سنگین تزریقی، پلی اتیلن سنگین بادی و پلی استایرن انبساطی و … تغییر کرد. این درحالی است که آبان سال ۱۴۰۰ مدیر عملیات بازار بورس کالای ایران در نامه‌ای به کارگزاران، حذف سهمیه بهین‌یاب برای این گروه‌ از محصولات پتروشیمی را ابلاغ کرد اما ۶ تیر ماه ۱۴۰۱بعد از گذشت حدود یکسال پیرو تصمیمات کمیته تخصصی پتروشیمی، سهمیه‌ها به جای خود بازگشتند و خرید از بهین‌یاب برای برخی گروه‌های کالایی بار دیگر سهمیه‌ای شد و  حالا سقف بهین‌یاب برای همان گروه‌های کالایی تغییر کرده است.

بر اساس این گزارش گروه‌های کالایی که سقف خرید آن‌ها از بهین‌یاب تغییر کرده به شرح زیر است: