تا 15 دی تمدید شد

تمدید فراخوان جامع حمایت از طرح‌های توسعه فناوری مواد

فراخوان ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در زمینه جذب ایده‌های فناورانه تا ۱۵ دی ماه جاری تمدید شد.  توسعه فناوری‌های نوین مرتبط با مواد پیشرفته و نوظهور، رفع نیازمندی­‌ها، چالش­‌ها و به‌روزرسانی سطح فناوری در صنایع مواد و ساخت در کشور، توسعه فناوری با رویکرد […]

فراخوان ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در زمینه جذب ایده‌های فناورانه تا ۱۵ دی ماه جاری تمدید شد.

 توسعه فناوری‌های نوین مرتبط با مواد پیشرفته و نوظهور، رفع نیازمندی­‌ها، چالش­‌ها و به‌روزرسانی سطح فناوری در صنایع مواد و ساخت در کشور، توسعه فناوری با رویکرد اقتصاد چرخه‌ای و یا بومی‌سازی در سایر زنجیره‌های تامین و ارزش صنایع تاثیرگذار و یا مبتنی بر مزیت‌های نهفته و توسعه فناوری و ظرفیت‌سازی تولید محصولات با هدف کاهش خام‌فروشی، افزایش ارزش افزوده و یا تاب‌آوری اقتصادی از جمله اهداف این فراخوان است.

ارسال ایده‌ها و طرح‌ها به فراخوان این ستاد تا روز ۱۵ دی اعلام شده است.

به نقل از ستاد توسعه فناوری‌های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی، محورهای اولویت‌دار این فراخوان در چهار حوزه اصلی مواد نوظهور، مواد معدنی و فلزی، مواد شیمیایی و پلیمری و ساخت پیشرفته است.