19 الی 20 خرداد برگزار می شود

ثبت نام پنجمین دوره همایش اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران آغاز شد

با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی جاری، نوسات ارزی و پیچیدگی‌های برنامه‌ریزی برای واحدهای تولیدی، نیاز به آگاه‌سازی صنعتگران در حوزه اقتصاد بیش از پیش احساس شده و هر چه بیشتر سازمان‌ها را به سمت کسب دانش اقتصادی سوق می‌دهد. از این‌رو پیرو برگزاری موفق چهار دوره «همایش چشم‌انداز اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران» و استقبال بی نظیر صنعتگران از این رویداد، برگزاری «پنجمین همایش چشم‌انداز اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران» در تاریخ 19 و 20 خرداد ماه 1403 در محل هتل المپیک تهران برنامه‌ریزی شده است.
پنجمین همایش اقتصاد صنایع پلاستیک به تعویق افتاد 
💢 با توجه به شرایط حساس کنونی و آغاز رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری در زمان مقرر، برگزاری پنجمین همایش اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران به تعویق افتاد.
 اخبار مربوط به زمان قطعی برگزاری این رویداد متعاقبا اعلام خواهد شد.
درباره همایش
با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی جاری، نوسات ارزی و پیچیدگی‌های برنامه‌ریزی برای واحدهای تولیدی، نیاز به آگاه‌سازی صنعتگران در حوزه اقتصاد بیش از پیش احساس شده و هر چه بیشتر سازمان‌ها را به سمت کسب دانش اقتصادی سوق می‌دهد. از این‌رو پیرو برگزاری موفق چهار دوره «همایش چشم‌انداز اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران» و استقبال بی نظیر صنعتگران از این رویداد، برگزاری «پنجمین همایش چشم‌انداز اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران» در تاریخ 19 و 20 خرداد ماه 1403 در محل هتل المپیک تهران برنامه‌ریزی شده است. انجمن ملی صنایع پلیمر ایران به عنوان انجمنی ملی و فراگیر با عضویت بیست انجمن زیرمجموعه و به عنوان متولی یکی از سه صنعت ارزش‌آفرین و اشتغال‌زای کشور، با توجه به رسالت وجودی خود آگاهی بخشی به اعضا  و گروه رسانه‌ای دنیای اقتصاد با بیش از بیست سال سابقه در بررسی و تحلیل اقتصادی کلان به شکل مشارکتی برگزاری همایش را در دستور کار قرار داده‌اند. شرکت‌کنندگان و علاقمندان می‌توانند با حضور در این رویداد جامع ضمن اطلاع از فرصت‌ها و چالش‌ها و به‌روزترین تحولات این حوزه‌ها، از نمایشگاه بزرگ این رویداد نیز بازدید کنند. هدف از برگزاری چنین رویدادی، ایجاد فرصتی ارزشمند جهت تبادل اطلاعات بین بازیگران اصلی حوزه صنایع پلاستیک و پلیمر اعم از دولت، بخش خصوصی و انجمن‏­های تخصصی داخلی و بین‌المللی است. امید است با همکاری کلیه دست اندرکاران این حوزه بتوان به این هدف نائل آمد.

محور اصلی همایش: سرمایه گذاری در زنجیره ارزش صنایع پلیمری

محورهای فرعی یا جانبی

  • بررسی وضعیت صنایع پلیمری و دورنمای کسب و کار آن
  • لزوم و مزایای سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی
  • روش‌های نوین تأمین مالی
  • نوآوری و آخرین تکنولوژی‌ها در زنجیره ارزش
  • قوانین و مقررات
  • توانمندسازی منابع انسانی

ثبت نام در همایش:

شرکت در همایش به رسم هر سال شامل تخفیف های گروهی و دانشجویی خواهد بود علاقه مندان میتوانند ثبت نام خود را به صورت مستقیم از طریق لینک زیر انجام دهند:

  برای ثبت نام در همایش به لینک زیر مراجعه فرمایید

شرکت های علاقه مند جهت خدمات تبلیغات و اسپانسرینگ در پنجمین دوره همایش اقتصاد صنایع پلاستیک در ایران  را از دبیرخانه انجمن پیگیری نمایید:

  • فکس: 02144787131 ، 02144787146 ، 02144182892 ، 02144182896

 دانلود کاتالوگ اینجا را کلیک کنید