حضور پتروشیمی خوزستان در نمایشگاه تخصصی رنگ و رزین و پوشش‌های صنعتی

یازدهمین نمایشگاه تخصصی رنگ و رزین و پوشش‌های صنعتی مشهد از تاریخ ۲۰ الی ۲۳ مهرماه در این شهر برگزار خواهد شد و شرکت پتروشیمی خوزستان در سالن ابوسعید مولوی، غرفه ۲۷ در این نمایشگاه میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود. یازدهمین نمایشگاه تخصصی رنگ و رزین در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می‌شود. این […]

یازدهمین نمایشگاه تخصصی رنگ و رزین و پوشش‌های صنعتی مشهد از تاریخ ۲۰ الی ۲۳ مهرماه در این شهر برگزار خواهد شد و شرکت پتروشیمی خوزستان در سالن ابوسعید مولوی، غرفه ۲۷ در این نمایشگاه میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

یازدهمین نمایشگاه تخصصی رنگ و رزین در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می‌شود. این نمایشگاه طی سه روز از تاریخ ۲۰ الی ۲۳ مهرماه ۱۴۰۰ پذیرای علاقمندان به رنگ و رزین و پوشش های صنعتی خواهد بود.

شرکت پتروشیمی خوزستان از علاقمندان و صنعتگران عرصه پتروشیمی و پلیمر، دعوت می کند تا در فرصت سه روزه این نمایشگاه در سالن ابوسعید مولوی غرفه ۲۷ پتروشیمی خوزستان دیدن کنند.

 

یازدهمین نمایشگاه تخصصی رنگ و رزین و پوشش های صنعتی مشهد را بهتر بشناسید 

 

نمایشگاه تخصصی رنگ و رزین و پوشش های صنعتی مشهد، یکی از مهم ترین و برجسته ترین رویداد ها در این زمینه در تمام منطقه خاورمیانه است. در طول دوره های برگزاری، این نمایشگاه همواره مورد توجه فعال ترین دست اندرکاران زمینه تخصصی مربوطه قرار گرفته است تا ضمن معرفی جدیدترین دستاوردها، بتواند محصولات و نوآوری های خود را به خاور میانه و بازارهای بزرگتر جهانی ارائه کند.

شایان ذکر است که ایران با توجه به موقعیت جغرافیایی و سیاسی منحصر به فرد و بستر رو به رشد اقتصادی اش، نیاز ویژه ای به تولیدات رنگ، رزین، و پوشش های صنعتی دارد.

روند صنعتی سازی درونی کشور نیز نیاز به محصولات فوق الذکر را تشدید نموده است. در نمایشگاه رنگ، رزین، پوششهای صنعتی و کامپوزیت می‌توانید از محصولات متنوعی با قیمت ها و کیفیت های مختلفی بازدید کرده و با توجه به نیاز خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید. علاوه بر این می توانید به دنیایی از اطلاعات تخصصی دسترسی داشته باشید.