حضور پتروشیمی خوزستان در 21 امین نمایشگاه رنگ و رزین/ خودکفایی در تولید رزین اپوکسی «لو کالر» بر پایه نیاز مشتریان

بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری فردا در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد و تا تاریخ 8 آذر 1400 ادامه دارد و یکی از غرفه‌های فعال این نمایشگاه، غرفه پتروشیمی خوزستان است. رویکرد پتروشیمی خوزستان برای حضور در نمایشگاه ها به این صورت است […]

بیست و یکمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ، رزین، پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری فردا در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد و تا تاریخ 8 آذر 1400 ادامه دارد و یکی از غرفه‌های فعال این نمایشگاه، غرفه پتروشیمی خوزستان است.

رویکرد پتروشیمی خوزستان برای حضور در نمایشگاه ها به این صورت است که تمام بخش های این شرکت در نمایشگاه فعال باشند تا ارتباطی کامل با مشتریان و متقاضیان در نمایشگاه ها ایجاد شود.

دکتر رضا صالح احمدی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی خوزستان در گفت و گو با اینپیا در خصوص نمایشگاه رنگ و رزین گفت: با توجه به این که واکسیناسیون عمده ای در کشور صورت گرفته، استقبال قابل قبولی نیز از نمایشگاه شده است.

وی ادامه داد: شرکت های خوبی در این نمایشگاه شرکت کرده اند و نسبت به سال گذشته شاهد پیشرفت قابل توجهی در نمایشگاه رنگ و رزین هستیم.

صالح احمدی همچنین افزود: پتروشیمی خوزستان نیز به عنوان تنها تولیدکننده پلی کربنات و اپوکسی رزین، با یک تیم کامل از بخش های مختلف شرکت از قبیل تحقیق و توسعه، فروش و تولید در نمایشگاه حضور پیدا کرده است تا پاسخگوی نیاز مشتریان و متقاضیان باشد.

وی با بیان این که نمایشگاه می تواند فرصت خوبی برای شرکت ها باشد تا در زمانی کوتاه با تعداد بالایی از مشتریان دیدار کنند، اظهار کرد: مشتریان در برخی موارد ایده هایی جدید دارند و پتروشیمی خوزستان تلاش می کند که با دریافت این ایده ها در راستای تولید محصولات بر این مبنا و تامین هر چه دقیق تر نیاز مشتریان اقدام کند.

مدیرعامل پتروشیمی خوزستان توضیح داد: در یک سال گذشته به نیازی برای تولید رزین اپوکسی با رنگ پایین (لو کالر) مواجه شدیم که در صنعت سنگ مورد استفاده قرار می گیرد.

وی افزود: بازار این رزین در اختیار شرکت های کره ای و ایتالیایی قرار داشت و حجم قابل توجهی از این محصول از کشور ایتالیا وارد ایران می شد.

صالح احمدی خاطرنشان کرد: با این وجود در سال گذشته، با برنامه ریزی و هدف گذاری برای تولید رزین اپوکسی لو کالر، توانستیم با تکیه بر دانش متخصصان داخلی به تولید آن دست پیدا کنیم که این محصول به زودی با عنوان «رزین اپوکسی اکسلنت» در بورس کالا عرضه خواهد شد و دیگر نیازی به واردات این محصول نخواهیم داشت.

مدیرعامل پتروشیمی خوزستان همچنین در پایان صنعت گران را به بازدید از غرفه این شرکت در سالن شماره 5 نمایشگاه بین المللی تهران دعوت کرد و گفت: صحبت ها و نظرات مشتریان به صورت دقیق در پتروشیمی خوزستان شنیده می شود و اقدامات پتروشیمی خوزستان نیز به صورت جدی در راستای رفع نیاز مشتریان صورت خواهد گرفت.