حضور پر رنگ شرکت های ایرانی در 2024 ChinaPlas

با توجه به اهمیت نمایشگاه چاینا پلاس و حضور صنعت گران حوزه پلیمر و پلاستیک در این نمایشگاه انجمن ملی صنایع پلیمر ایران با همکاری انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان و تولیدکنندگان تجهیزات پلیمری اقدام به اعزام هیئت تجاری به این رویداد نمودند. در این فرآیند رایزنی‌هایی با شرکت Adsale به عنوان برگزار کننده این نمایشگاه به منظور دریافت دعوتنامه‌ها و سازمان توسعه تجارت در راستای حضور یک نفر در سفارت به عنوان نماینده افراد حاضر در تور و همچنین مذاکراتی با هواپیمایی ماهان به منظور چارتر نمودن بیش از 90 صندلی با قیمت مقرون به صرفه صورت گرفت. نتیجه اقدامات صورت گرفته اعزام بیش از 100 نفر از صنعتگران این حوزه برای بازدید از این رویداد بوده است.

همراه با رشد صنایع پلاستیک و لاستیک چین برای بیش از 40 سال، ChinaPlas تبدیل به یک رویداد متمایز و پلتفرم تجاری برای این صنایع شده است تا حدی موجب توسعه و رونق صنایع گردیده است. در حال حاضر، ChinaPlas پیشروترین نمایشگاه تجاری پلاستیک و لاستیک در جهان است و همچنین به عنوان یکی از تأثیرگذارترین نمایشگاه‌ها در جهان شناخته می شود. به جرأت می‌توان گفت این نمایشگاه به سبب اهمیتی که پیدا کرده است از K در آلمان پیشی گرفته است.

سی و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی چاینا پلاس 2024 (ChinaPlas) که در تاریخ 23 الی 26 آوریل در شانگهای با متراژ 380 متر مربع در 17 سالن در نمایشگاه ملی و مرکز همایش های هونگ کیائو – شانگهای برگزار شد. از برگزارکنندگان این نمایشگاه شرکت Adsale، انجمن ماشین‌های صنعت پلاستیک چین، انجمن تجارت پلاستیک شانگهای و … بودند. در این نمایشگاه 4 هزار و 500 غرفه دار، 9 پاویون حضور داشتند و بیش از 300 هزار بازدیدکننده از کشورهای مختلف دنیا در نمایشگاه شرکت کردند که در مقایسه با سال گذشته افزایش چشم‌گیری صورت گرفته بود.

گزارش کامل انجمن ملی صنایع پلیمر ایران از این نمایشگاه را اینجا بخوانید