خدمات روابط عمومی ایران پلاست هفدهم

فراخوان ویژه خدمات تبلیغات روابط عمومی انجمن ملی صنایع پلیمر ایران ویژه ایران پلاست ️انجمن ملی صنایع پلیمر ایران همزمان با هفدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست در راستای ارائه خدمات به اعضای محترم اقدام به تهیه و ارائه پکیج تبلیغاتی ویژه برای این نمایشگاه نموده ‌است. ️علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پکیج با […]

فراخوان ویژه
خدمات تبلیغات روابط عمومی انجمن ملی صنایع پلیمر ایران ویژه ایران پلاست
🔸️انجمن ملی صنایع پلیمر ایران همزمان با هفدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست در راستای ارائه خدمات به اعضای محترم اقدام به تهیه و ارائه پکیج تبلیغاتی ویژه برای این نمایشگاه نموده ‌است.
🔹️علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پکیج با شماره روابط عمومی در ارتباط باشید
☎️خط ثابت: ۰۲۱۴۴۱۸۲۸۹۶ (داخلی۱۰۶)📱واتساپ: ۰۹۱۰۶۷۲۷۱۸۲

 

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه­ ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است. این نمایشگاه امروز بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می ­رود و در بین نمایشگاه ­های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می­ شود. این نمایشگاه 16 دوره موفق را پشت سر گذاشته است. بر اساس برنامه ریزی­ های انجام شده، هفدهمین دوره نمایشگاه بین المللی ایران پلاست شهریورماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه ­های بین المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، محصولات پیش ساخته و ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد. قدرت گرفتن صنعت پلاستیک کشور تنها یکی از مزایای برگزاری این نمایشگاه بوده است. علاوه بر این در سایه برگزاری این نمایشگاه تشکل ­های مختلفی نیز به منظور حضور موثرتر بخش ­های مختلف صنایع پلاستیک شکل گرفت که زمینه ساز رقابت روزافزون و رونق بیشتر این صنعت شد.

زمان برگزاری

26 الی 29 شهریور ماه ساعت 8 الی 15

موضوعات نمایشگاه:

مواد اولیه یا فراورده های پتروشیمی
محصولات پیش ساخته و ساخته شده
ماشین الات و تجهیزات
مراکز علمی، پژوهشی، تحقیقاتی ، دانشگاهی، تست، آزمایشگاهی و HSE
موسسات و شرکت های مالی/ بانکی
خدمات فنی و مهندسی

محل برگزاری

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران