دعوت به جلسه B2B صنعتگران با شرکت‌های مستقر در مرکز رشد فناوری

نکات مهم این جلسه برای تولیدکنندگان صنعت پلاستیک

– آشنایی با شرکتهاي تازه تاسیس و فعال در حوزه های مشابه
– طرح نیازها و پیشنهادات متقابل
– آشنایی با مواد، محصولات و خدمات متعلق به شرکتهاي مرتبط
– پیشنهاد پیوستن واحدهاي نوپا به شرکتهاي بزرگ
– پیشنهاد فروش دانش فنی به کارخانجات
– مبادلات و مراودات اقتصادي
– ایجاد فعالیت هاي مشترك تولیدي
– خرید تمام یا بخشی از سهام این شرکتها در قالب همکاریهای تجاری
– واگذاری بخشی از فعالیتهای سازمان بزرگتر نظیر تحقیق، توسعه، مهندسی و …

 

به گزارش اینپیا، شرکت های مستقر در مرکز رشد فناوری که دانش محور، ایده محور و دارای گروه کاری مشخص هستند، در زمینه های کاری اشاره شده در جدول این خبر، آماده همکاری اند.  متن فراخوان کمیسیون آموزش انجمن ملی پلاستیک به شرح زیر است:

 

فراخوان برگزاری نشستB2B)  Business-to-Business)  صنعتگران با شرکتهای مستقر در مرکز رشد فناوری  پیرو تفاهم نامه فی مابین “انجمن ملی صنایع پلاستیک” و “پلیمر ایران با پژوهشگاه پلیمر و پتروشیمی ایران” به اطلاع کلیه صاحبان محترم صنایع پلاستیک عضو انجمن می رساند،  این دو سازمان درنظر دارند جهت معرفی و ایجاد زمینه همکاری بین شرکتهای تحت پوشش مرکز رشد فناوری پژوهشگاه پلیمر و فعالین صنعت پلاستیک کشور درنظر دارد که نشست معرفی و شناسایی این شرکتها را به صورت رودررو (B2B) در محل پژوهشگاه پلیمر  و پتروشیمی ایران برگزار نمایند.

 

از جمله مزایای حضور در این نشست می توان به موارد ذیل اشاره نمود: – آشنایی با  شرکتهاي تازه تاسیس و فعال در حوزه های مشابه – طرح نیازها و پیشنهادات متقابل – آشنایی با مواد، محصولات و خدمات متعلق به شرکتهاي مرتبط  – پیشنهاد پیوستن واحدهاي نوپا به شرکتهاي بزرگ  – پیشنهاد فروش دانش فنی به کارخانجات  – مبادلات و مراودات اقتصادي  – ایجاد فعالیت هاي مشترك تولیدي – خرید تمام یا بخشی از سهام این شرکتها در قالب همکاریهای تجاری – واگذاری بخشی از فعالیتهای سازمان بزرگتر نظیر تحقیق، توسعه، مهندسی و …

 

لازم به ذکر است، کلیه شرکتهای فوق الذکر دانش بنیان می باشند، بطوریکه تاکنون برخی از آنها موفق به دریافت مجوز دانش بنیان گردیده اند و سایرین اقدامات لازم برای کسب مجوز مربوطه را انجام داده اند.

 

این شرکتها عموما مشخصات و ویژگی هایی دارند، از جمله: – دانش محور هستند و روی حداقل یک زمینه تخصصی دارای تجربه و اجرای پروژه اجرا شده هستند. – شرکتهای کوچک هستند.  – ایده محور هستند. – دارای گروه کاری مشخص هستند. – و…

 

تعریف پیشنهاد اجرای پروژه های با موضوع تخصصی جهت اجرا توسط این سازمانها و شرکتها در زمینه های کاری به شرح زیر در جدول (1)  قابل مشاهده است:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای ثبت نام کلیک کن
ثبت نام در همایش از طریق واتساپ
سلام؛
به دبیرخانه انجمن ملی صنایع پلیمر ایران خوش آمدید