راه اندازی نمایشگاه بازیافت ترکیه از سال آینده

یاووز اروغلو رییس انجمن ملی پلاستیک ترکیه (pagev)  درمراسم افتتاحیه نمایشگاه پلاست اوراسیا ترکیه از برگزاری نمایشگاه بازیافت ترکیه خبر داد. اروغلو بیان کرد امسال انجمن پلاستیک ترکیه بخش بازیافت خود را راه اندازی کرد این بخش که مطالعات آن از سال‌های قبل شروع شده بود تحقیقات گسترده ای را  در زمینه بازیافت پلاستیک های […]

یاووز اروغلو رییس انجمن ملی پلاستیک ترکیه (pagev)  درمراسم افتتاحیه نمایشگاه پلاست اوراسیا ترکیه از برگزاری نمایشگاه بازیافت ترکیه خبر داد.

اروغلو بیان کرد

امسال انجمن پلاستیک ترکیه بخش بازیافت خود را راه اندازی کرد این بخش که مطالعات آن از سال‌های قبل شروع شده بود تحقیقات گسترده ای را  در زمینه بازیافت پلاستیک های بازیافتی و فناوری های مرتبط به انجام رسانیده و اکنون، ترکیه کشوری است که در زمینه استفاده از مواد بازیافتی در بسته بندی حرف های بسیاری برای گفتن دارد.

برای همین دلیل سال آینده ۲ تا ۴ می نمایشگاه “ری پلاست اوراسیا” برگزار می شود تا صنعت ترکیه تمامی زیر ساخت ها ،دانش فنی و ماشین‌الات و آنچه که در زمینه استفاده از پلاستیک های بازیافتی به دست آورده است را به دنیا نشان دهد.

اهمیت بازیافت و استفاده از پلاستیک های بازیافتی برای صنعت پلاستیک ترکیه آن چنان موضوع مهمی است که لازم بود نمایشگاهی جداگانه داشته باشه برای همین از سال آینده شاهد نمایشگاه جدید هستید.