زمان جانمایی ثانویه نمایشگاه بین المللی ایران پلاست اعلام شد

ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران پلاست خبرداد: زمان جانمایی ثانویه برای متقاضیان حضور در این رویداد اوایل هفته آینده اعلام می شود. به گزارش اینپیا به نقل از ستاد خبری ایران پلاست، جانمایی گروه های کالایی نمایشگاه ایران پلاست، طبق جدول زمان بندی از تاریخ 6 تا 8 شهریور ماه به صورت آنلاین از […]

ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران پلاست خبرداد: زمان جانمایی ثانویه برای متقاضیان حضور در این رویداد اوایل هفته آینده اعلام می شود.

به گزارش اینپیا به نقل از ستاد خبری ایران پلاست، جانمایی گروه های کالایی نمایشگاه ایران پلاست، طبق جدول زمان بندی از تاریخ 6 تا 8 شهریور ماه به صورت آنلاین از طریق سایت رسمی این نمایشگاه انجام شد.

ستاد برگزاری نمایشگاه ایران پلاست ضمن قدردانی از استقبال و مشارکت کنندگان، به اطلاع آن گروه از متقاضیانی که در زمان تعیین‌شده به هر دلیلی موفق به جانمایی غرفه نشده اند، می رساند اوایل هفته آینده جانمایی ثانویه انجام خواهد شد.

گروه اول:

برای گروه کالایی محصولات تمام شده حدود 3500 تا 4 هزار متر با احتساب فضای باز، فضا آزاد شده که متقاضیان این گروه می توانند در این فضا اقدام به جانمایی کنند.

گروه دوم:

برای گروه کالایی مستربچ و کامپاند سالن های خلیج فارس و 41 اختصاص داده شده بود که برای متقاضیان این گروه بخشی از فضای باز در نظر گرفته شده است.

گروه سوم:

برای گروه کالایی ماشین آلات، سالن های 35، 38B  جانمایی انجام شده، که متقاضیان جدید می توانند تا در فضای باز و بخشی از سالن 38 A اقدام به جانمایی کنند.

گروه چهارم:

در گروه خدمات و فنی و مهندسی، نیمی از سالن های 40 و 40A، آزاد شده که کار جانمایی متقاضیان در این فضاها انجام می شود.

لازم به ذکر است، اطلاعیه و تاریخ های جانمایی ثانویه از طریق ستاد اجرایی نمایشگاه در اوایل هفته آینده اطلاع رسانی می شود که با تدابیر ویژه ستاد برگزاری ایران پلاست، برای تمامی متقاضیان حضور در این رویداد تخصصی فضا اختصاص خواهد یافت.

شانزدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست از 30 شهریور تا 2 مهر 1401 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.