سرمایه گذاری شرکت داو در اروپا و زنجیره پیرولیز آمریکا

شرکت داو از سرمایه‌گذاری‌های پرشمار در زمینه زنجیره پیرولیز در اروپا و آمریکا شامل ظرفیت جدید و واحدهای تصفیه خبرداد. به گزارش اینپیا به نقل از نیپنا، شرکت آمریکایی داو از سرمایه‌گذاری‌های پرشمار در زمینه زنجیره پیرولیز در اروپا و آمریکا شامل ظرفیت جدید و واحدهای تصفیه خبرداد. ظرفیت اضافی پیرولیز به شرکت داو اجازه […]

شرکت داو از سرمایه‌گذاری‌های پرشمار در زمینه زنجیره پیرولیز در اروپا و آمریکا شامل ظرفیت جدید و واحدهای تصفیه خبرداد.

به گزارش اینپیا به نقل از نیپنا، شرکت آمریکایی داو از سرمایه‌گذاری‌های پرشمار در زمینه زنجیره پیرولیز در اروپا و آمریکا شامل ظرفیت جدید و واحدهای تصفیه خبرداد.
ظرفیت اضافی پیرولیز به شرکت داو اجازه می‌دهد پلیمرهای بازیافتی را از سال 2022 به مشتریان خود تحویل دهد.

شرکت‌های داو (Dow Chemicals) و فیونیکس اکوجی گروپ (Dow and Fuenix Ecogy Group) دومین کارخانه پیرولیز را با ظرفیت تولید پردازش سالانه 20 هزار تن پلاستیک بازیافتی در ویرت (Weert) هلند می‌سازند و محصول نهایی قرار است تحویل کارخانه ترنوزن (Terneuzen) شرکت داو در هلند تحویل دهد.

نوع زباله ورودی تأیید نشده است، اما بر اساس روش موجود، احتمال دارد پسماندهای مخلوط حاوی حداقل 90 درصد پلی‌الفین باشد.

همزمان داو گانور پترولیوم رتردام (Gunvor Petroleum Rotterdam) برای تصفیه روغن‌های پیرولیز از زباله‌های پلاستیکی توافقنامه همکاری امضا کردند، به‌طوری‌که گانور روغن پیرولیز را به داو تحویل می‌دهد سپس طی فرآیندی تصفیه می‌شود.

داو اعلام کرد که این شرکت با هدف افزایش ظرفیت فرآورش در حال شتاب‌بخشی به طراحی، مهندسی و ساخت یک واحد تصفیه در ترنوزن هلند است.

با توجه تداوم کمبود عرضه پلی‌اتیلن سنگین، پلی‌اتیلن سبک و پلی‌پروپیلن که انتظار می رود حداقل تا نیمه دوم سال دوام و سال 2021 میلادی، تقاضا برای بسته‌های پلی‌الفین مخلوط در حال افزایش است.