فرصت‌های نمایشگاهی صنعت پلاستیک در 5 ماه آینده

به گزارش روابط عمومی انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران (اینپیا)، طی پنج ماه آینده بیش از 10 نمایشگاه داخلی و خارجی در زمینه‌های مرتبط با صنایع پلاستیک و پلیمر در جریان است. این گزارش مروری بر نمایشگاه‌های پیش رو دارد.   نمایشگاه تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی، آب و برق، صنعت ساختمان و […]

به گزارش روابط عمومی انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران (اینپیا)، طی پنج ماه آینده بیش از 10 نمایشگاه داخلی و خارجی در زمینه‌های مرتبط با صنایع پلاستیک و پلیمر در جریان است. این گزارش مروری بر نمایشگاه‌های پیش رو دارد.

 

نمایشگاه تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی، آب و برق، صنعت ساختمان و خدمات فنی مهندسی ایران موسوم به «ایران پروژه»

دومین نمایشگاه تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی، آب و برق، صنعت ساختمان و خدمات فنی مهندسی ایران موسوم به «ایران پروژه» طی روزهای 28 تا 30 مردادماه در شهر عشق آباد پایتخت ترکمنستان برپا می شود.

 

دوره نمایشگاه AP PLAS 2015

چهاردهمین دوره نمایشگاه AP PLAS 2015 در تاریخ 9 تا 11  شهریور 1394 در شانگهای چین برگزار می‌شود.

 

محورهای نمایشگاه عبارت اند از: تکنولوژی و دستگاه‌های تزریق پلاستیک، دستگاه‌های اکستروژن، دستگاه‌های بادی تزریق پلاستیک گرانول، مخلوط کن، دستگاه فوم برد، دستگاه‌های بادکن فیلم و کیسه، لوله، پروفیل، شیت، دستگاه لوم گردباف، خط لمینت، سیم و کابل، دستگاه‌ها و اتصالات تولید لاستیک. بر اساس این گزارش دیگر محورهای نمایشگاه شامل؛ دستگاه های تست و کنترل، پرداخت سطح، دستگاه های پس از پرداخت، تمامی انواع قطعات یدکی، خرد کن، تغذیه کننده، سیستم‌های خنک کننده، پلتایزر، جوش التراسونیک، دستگاه‌های چاپ روی پلاستی ، دستگاه‌های ساخت کلیشه، چاپ سیلک، چاپ اینتالیو و تامپو است.

 

نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی کراچی پاکستان

نمایشگاه پلاستیک و بسته بندی کراچی پاکستان از 1 تا 3 سپتامبر برابر با 10 تا 12 شهریور ماه سال جاری در شهر کراچی برگزار می‌شود.

 

10 شرکت از جمله نیرومند پلیمر، کیمیاگران، سبلان پلاستیک، طب پلاستیک، صنایع ورق ایران، سنی پلاستیک، یزد پلیکا، لوله اتصالات وحید، در پلاستیک پویا و مها پلاستیک در این نمایشگاه شرکت می‌کنند.

 

بنابر اعلام دبیر انجمن ملی در تاریخ 3 مرداد 94، انجمن ملی برای نخستین بار در راستای توسعه صادرات که مهمترین آن نیز حضور در نمایشگاه‌های خارجی است اقدام به این کار کرده و انتظار می‌رود محصولات ایران در بازار پاکستان مورد استقبال واقع شود.

 

نمایشگاه پلاستیک مشهد

دهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع لاستیک، پلاستیک و ماشين آلات صنعتی مشهد در روزهای 26 تا 29 شهریورماه برگزار می‌شود.

 

روز گذشته (شنبه 10 مرداد 94)، شعیب حسنی، دبیر کل انجمن ملی از ارائه تخفیف‌های ویژه برای اعضای انجمن و اعضای انجمن‌های عضو، در دهمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنایع لاستیک، پلاستیک و ماشين آلات صنعتی در مشهد، خبر داد.

 

در این نمایشگاه شرکت‌هایی که در زمینه‌های، لاستیک، محصولات نهایی پلاستیک، ظروف پلاستیک آشپزخانه، ظروف یکبار مصرف، تولید و چاپ پلاستیک، محصولات پلیمری، خط تولید پلی اتیلن ، پلی کربنات، خط تولید pet , upvc , pvc , IML ، ماشین آلات ، قطعات و تجهیزات پلیمری، ماشین آلات تزریق پلاستیک، ماشین آلات دوخت پلاستیک، ماشین آلات تولید ظروف یکبار مصرف، مستربچ و مواد اولیه، ماشین آلات وابسته و سایر موارد، فعالیت دارند می توانند در این نمایشگاه حضور یابند. این نمایشگاه از 26 تا 29 شهریور در مشهد برگزار می‌شود.

 

همزمان با این نمایشگاه، هفتمین نمایشگاه بین المللی تخصصی رنگ ورزین، پوششهای صنعتی، چسب و مواد شیمیایی و کامپوزیت‌ها نیز برگزار می‌شود.

 

نمایشگاه بین المللی بازرگانی اربیل

یازدهمین نمایشگاه بین المللی بازرگانی از 13 تا 16 مهر ماه سال 1394 در اربیل مرکز اقلیم کردستان عراق برگزار می شود.

 

در این نمایشگاه محصولات متنوعی همچون؛ حمل و نقل عمومی و خدمات شهری، تجهیزات ایمنی ترافیک، لوازم آرایشی و بهداشتی، تجهیزات شهرسازی و… به نمایش در خواهد آمد و محصولات پلاستیکی نیز یکی از این کالاها خواهد بود. شرکت نمایشگاه های بین الملی IFP عراق، تحت حمایت مستقیم دولت مرکزی و حکومت اقلیم کردستان عراق، برگزار کننده این نمایشگاه است.

 

نمایشگاه صادراتی جمهوری اسلامی ایران

هفدهمین نمایشگاه صادراتی جمهوری اسلامی ایران همزمان با نمایشگاه PanArmenia Expo 2015 (اکسپو ارمنستان) از تاریخ 16 تا 19 مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه‌های بین المللی ایروان برگزار می‌شود.

 

در این نمایشگاه زمینه برای فعالان تولید و صنعتگران کشور جهت ارائه دستاوردها و توانمندی‌های خود در زمینه تجارت و صادرات پایدار و بلندمدت با ارائه خدمات به کشور ارمنستان و کشورهای مشترک المنافع به ویژه فدراسیون روسیه فراهم است.

 

نمایشگاه بین المللی ساختمان باکو (Baku Build)

بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ساختمان باکو  (Baku Build) از 21 تا 24 اکتبر برابر با 29 مهر تا 2 آبان 1394 در مرکز نمایشگاه های بین المللی باکو  Baku Expo Center)) برگزار می‌شود. برگزار کننده نمایشگاه فوق شرکت بریتانیایی ITE است.

 

این نمایشگاه با 21 ساله سابقه موقعیت خود را به عنوان مهمترین و تاثیر گذارترین نمایشگاه ساختمانی در این ناحیه ثبت کرده است و بهترین پلتفرم برای تحقیقات علمی در بازار، داد و ستد کالا، توسعه کسب وکار و تقویت موقعیت در منطقه است.

 

نمایشگاه پلاستیک اصفهان

دهمین دوره نمایشگاه تخصصی صنایع پلاستیک، ماشین آلات و تجهیزات از 12 تا 15 آبان سال جاری در اصفهان برگزار می‌شود.

 

نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات، ماشین آلات و تجهیزات وابسته، شیرآلات، پمپ و فیلتر

پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی لوله و اتصالات، ماشین آلات و تجهیزات وابسته، شیرآلات، پمپ و فیلتر از 15 تا 18 آذر ماه در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود.

 

شرکت کنندگان در این نمایشگاه، محصولات، نوآوری و اخرین دستاوردهای خود را عرضه خواهند کرد. تاکنون انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط با این صنعت، حمایت معنوی و حضور واحدهای فعال خود را در این نمایشگاه اعلام کرده‌اند.

 

نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی و مواد کامپوزیت

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی و مواد کامپوزیت در تاریخ 15 تا 18آذر ماه امسال برگزار می‌شود.

 

بنابر گزارش‌های رسیده، در چهاردهمین دوره این نمایشگاه، تعداد شرکت کننده‌های داخلی‌ 35 درصد و شرکت کننده‌های خارجی 170 درصد، رشد داشته است.