فعال‌سازی فروش اعتباری پتروشیمی خوزستان با همکاری بانک تجارت

شرکت پتروشیمی خوزستان با همکاری بانک‌ تجارت طرح «همیار بورس» را برای مشتریان این شرکت به اجرا در آورده است‌. به گزارش اینپیا، بر اساس این همکاری مشتریان پتروشیمی خوزستان می‌توانند ضمن حفظ نقدینگی مواد اولیه خود را به صورت اعتباری و چند ماهه خریداری کنند. در دومین روز نمایشگاه رنگ و رزین تهران، غرفه […]

شرکت پتروشیمی خوزستان با همکاری بانک‌ تجارت طرح «همیار بورس» را برای مشتریان این شرکت به اجرا در آورده است‌.

به گزارش اینپیا، بر اساس این همکاری مشتریان پتروشیمی خوزستان می‌توانند ضمن حفظ نقدینگی مواد اولیه خود را به صورت اعتباری و چند ماهه خریداری کنند.

در دومین روز نمایشگاه رنگ و رزین تهران، غرفه شرکت پتروشیمی خوزستان میزبان دکتر شهرام شیرین‌کام، رئیس واحد اعتبارات بانکداری شرکتی بانک تجارت و مهندس مرعشی، رییس اداره سرپرستی بانکداری تجاری و تعدادی از مدیران این بانک بود و نشستی تخصصی با حضور مشتریان شرکت پتروشیمی خوزستان و مدیران بانک تجارت برای ارائه جزئیات طرح «همیار بورس» در غرفه این شرکت برگزار شد.

طی این نشست خریداران و شرکت‌های متقاضی محصولات پتروشیمی خوزستان سوالات خود را در خصوص این طرح مطرح شده است.

مدیرعامل پتروشیمی خوزستان در خصوص طرح همیار بورس به اینپیا گفت: متاسفانه طی سال گذشته هم قیمت مواد پتروشیمی در جهان با افزایش قابل توجهی همراه شده و همین که نرخ حمل و نقل نیز دچار رشد ای جدی شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: پتروشیمی خوزستان خود را ملزم به همراهی و کمک به مشتریان در چنین شرایطی می‌داند.

صالح احمدی افزود: از این رو تلاش شده است با همکاری بانک تجارت شرایط فروش اعتباری چند ماهه برای مشتریان پتروشیمی خوزستان در وضعیت نابسامان بازار ایجاد شود تا مشتریان بتوانند ضمن حفظ نقدینگی مواد اولیه مورد نیاز خود را تامین کنند.

وی ادامه داد: پتروشیمی خوزستان با توجه به اینکه اعتبار قابل توجهی در بانک تجارت دارد تلاش کرده است تا با تحقق فروش اعتباری شرایط خرید را برای مشتریان تسهیل کند.