لینک ثبت نام و دریافت دعوت نامه

اطلاعیه ثبت نام در مراسم روز ملی صادرات با حضور ریاست جمهوری

️امسال نیز به رسم هر سال شنبه ۲۹ مهر ماه، همزمان با روز بزرگداشت صادرات با حضور ریاست جمهوری مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه سال برگزار می شود و از ۵۰ صادرکننده نمونه سال تجلیل به عمل خواهد آمد صادرات به عنوان موتور محرکه اقتصاد و رمز بقای کشورها در بازارهای جهانی نقش مهمی را […]

️امسال نیز به رسم هر سال شنبه ۲۹ مهر ماه، همزمان با روز بزرگداشت صادرات با حضور ریاست جمهوری مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه سال برگزار می شود و از ۵۰ صادرکننده نمونه سال تجلیل به عمل خواهد آمد
صادرات به عنوان موتور محرکه اقتصاد و رمز بقای کشورها در بازارهای جهانی نقش مهمی را در عرصه اقتصاد ایفا می کند، زیرا تقویت ظرفیتهای تولید و ایجاد ظرفیتهای جدید، هموار کردن راه توسعه صادرات نقش دولت را به عنوان تضمین کننده سرمایه گذاریهای موجود و کاهش انحصار پررنگ تر می کند.
روز ملی صادرات
از سال 1376  بيست و نهم مهر ماه با تصويب شوراي فرهنگ عمومي كشور، به عنوان روز ملي صادرات تعيين گرديد. تعیین یک روز از روزهای سال برای صادرات ضمن ترویج فرهنگ صادرات در میان توده مردم، تقدیر از فعالان اقتصادی، فرصتی برای تبادل افکار، شناخت گیرها و تنگناها و بررسی راهکارهایی برای رسیدن به هدف والا ی جهش صادرات می باشد.

امسال و در روز ملی صادرات متفاوت از سال‌های گذشته از یک تعاونی برتر نیز تجلیل می‌شود. همچنین از بین‌ ‎SME ها (شرکت‌های کوچک و متوسط) یک منتخب و از میان شرکت های مدیریت صادرات نیز یک شرکت در میان صادرکنندگان برتر حضور خواهد داشت و در نهایت پنج مورد از صادرکنندگان نمونه و برتر امسال از بین شرکت‌های حوزه صادرات خدمات اعم از خدمات فنی و مهندسی، گردشگری، صنایع خلاق و غیره انتخاب خواهند شد.

«سید محمدصادق قنادزاده»از سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد امسال به ۵۵۰ تقاضا برای حضور در فرایند صادرکننده نمونه داشتیم که از هفته‌ها قبل ارزیابی این تقاضاها در دستگاه‌های مختلف و براساس شاخص‌های تدوین شده آغاز شده و بخشی هم که به صورت سامانه‌ای و ارزیابی کمی بوده، در حال انجام است و در نهایت طی روزهای آینده اسامی صادرکنندگان نمونه نهایی و در روز ملی صادرات اعلام می‌شود.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، ۲۹ مهرماه و همزمان با روز ملی صادرات، تندیس برترین صادرکنندگان کشور با حضور رئیس جمهور اهدا خواهد شد و از آنان تقدیر می‌شود.

به گفته قائم مقام ستاد برگزاری روز ملی صادرات، این مراسم با حضور تعدادی از وزرا، نمایندگان اتاق های بازرگانی، تعاون و اصناف کشور، فعالان اقتصادی، صادرکنندگان نمونه و ممتاز ادوار مختلف، نمایندگان مجلس و نمایندگان دستگاه‌های مختلف اجرایی برگزار می‌شود.

ل️ازم به توضیح است که مدعوین محترمی که مایل به حضور در این مراسم هستند دعوت می شود ب تکمیل فرم زیر و دخیره کد رهگیری اعلام حضور نمایند
B2n.ir/a54818   پس از احراز هویت برای مدعوین دعوت نامه الکترونیک ارسال می گردد.