مروری بر پیشینه حامیان مالی سومین همایش نوآوری در صنعت پلاستیک

به گزارش اینپیا، از این رویداد 8 شرکت بنام در صنعت پلاستیک حمایت مالی خواهند کرد که در این گزارش معرفی می شوند:   شرکت طب پلاستیک طب پلاستیک نوین؛ به عنوان تولیدکننده نمونه کشوری و صادرکننده نمونه استانی ظروف یکبار مصرف بهداشتی، دارویی و غذایی ؛ فعالیت تولیدی خود را از سال 1377 با هدف تامین نیاز […]

به گزارش اینپیا، از این رویداد 8 شرکت بنام در صنعت پلاستیک حمایت مالی خواهند کرد که در این گزارش معرفی می شوند:

 

شرکت طب پلاستیک

file_11

طب پلاستیک نوین؛ به عنوان تولیدکننده نمونه کشوری و صادرکننده نمونه استانی ظروف یکبار مصرف بهداشتی، دارویی و غذایی ؛ فعالیت تولیدی خود را از سال 1377 با هدف تامین نیاز بازار داخلی با قابلیت رقابت در بازارهای منطقه‌ای آغاز کرده است. تولید بهترین محصولات با بهره‌گیری از فناوری روز دنیا و استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه ، درکنار توجه ویژه مدیریت مجموعه به امر تحقیق و توسعه ، حضور فعال در تشکل‌های تخصصی از جمله انجمن ملی صنایع پلیمر ایران و شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و بین المللی زمینه ساز توفیقات متعدد طب پلاستیک در بازار داخلی و منطقه ای بوده است .

 

شرکت پارسا پلیمر شریف

 

<a href='http://inpia.ir/shownews/8287' target='_blank'>پلیمر</a>

 

شرکت پارسا پلیمر شریف در سال 1386 و با سابقۀ تحقیقاتی بیش از یک و نیم دهه در زمینه ترکیبات پیشرفته پلیمری آغاز به کار نموده است. این شرکت با بکارگیری آخرین یافته های علمی و استفاده از تجهیزات به روز تلاش دارد تا به عنوان یک واحد تولیدی دانش محور نقش مثبتی را در حوزۀ مواد پلیمری ایفا نماید.

 

مخاطبین محصولات و خدمات شرکت پارسا پلیمر شریف طیف وسیعی از صنایع بسته بندی، حمل و نقل، لوازم خانگی و کالاهای ساختمانی (از قبیل لوله، پروفیل، ورق و سیم و کابل) را در بر می گیرد. تولید ترکیبات پیشرفته پلیمری در کنار ارائه خدمات مهندسی و مشاوره ای در انتخاب و بکارگیری مواد از مزایای این شرکت است.

 

شرکت پایا پلیمر دانا

file_12

 

شرکت پایا پلیمر دانا فعالیت خود را از سال 1384 با هدف تامین نیازمندیهای صنایع پلاستیک کشور آغاز و اولین کارخانه مکانیزه خود را با استفاده از تجهیزات وتکنولوژیهای نوین روز در سال 1393 راه اندازی نمود.
این شرکت با هدف کمک به پیشبرد و ارتقای منابع کشور اقدام به ارائه محصولات پلیمری و خدمات تخصصی مهندسی نمود و توانست با پشتوانه سال ها تجربه نیروهای متخصص و کارآمد و با مطالعه نیازمندی های صنایع مختلف نظیر صنعت فیلم پلاستیک شامل کلیه فیلمهای پلاستیک نظیر BOPP ، CPP ، Blown film ، صنعت ظروف یکبار مصرف، رافیا و گونی بافی، داروئی و غذائی، روتو مولدینگ، تزریق، صنایع کشاورزی و فیلمهای گلخانه، صنعت خودرو، لوازم خانگی و صنایع لوله های پلی الفینی، گام مهمی در  تولید محصولات مختلف مستربچ و افزودنی و کامپاندهای پلیمری و ارائه خدمات مهندسی مورد نیاز این عرصه بردارد.

 

شرکت پایا پلیمر دانا با استقرار نظامهای کیفی در سازمان خود و اخذ استاندارد ISO 9001-2015 از شرکت TUV NURD  توانست با تکیه بر امر تحقیق و توسعه با ایجاد واحد پژوهش و نوآوری به جرگه شرکتهای دانش بنیان پیوسته و تاکنون بیش از سیصد گرید از انواع محصولات خود را به بسیاری از شرکتهای تولید کننده در داخل و خارج از کشور عرضه نموده است.

 

 

رنگدانه سیرجان

 

file_10

 

رنگدانه سیرجان تولید کننده آميزه پلیمری، گرانول پلاستیكی، كامپاند، مستربچ، افزودنی، پودر و پيگمنت پری دیسپرس به صورت نانو صنعتی و بهداشتی، نخ و الياف مقاومت و مدول بالا با ظرفیت 000, 180 تن سالانه و با استفاده از ماشین آلات اروپایی، تکنولوژی و فرمولاسیون انحصاری (patent) تمام تولیدات به همراه پروانه ساخت و تولید از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و گواهینامه موسسه استاندارد ، پارک علم و فناوری (وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) و با همکاری معتبرترین شرکت ایتالیایی.

 

گرانول معصوم

 

file_13

 

گرانـول معصـوم بـا دیـدگاه قطـع وابسـتگی در راسـتای بهـره وری هـر چـه بیشـتر و بـا تفکـر یـک رهبـر جهانـی در طراحـی و تولیـد انـواع کامپاندهای پلاسـتیکی و پلیمری در سـال 1374 بـا ظرفیـت تقریبـی سالانه 15000 تـن انـواع گرانـول P.V.C و 20000 تن انواع PP و 10000 تن انواع TPE و TPV در شـهر مقـدس قـم تأسـیس و فعالیـت خـود را رسـما آغـاز نموده است.

 

فرا پلیمر شریف

 

 

شرکت فرا پلیمر شریف در سال ۱۳۹۱ به پشتوانه علمی و سابقه درخشان مؤسسین خود در صنعت و با هدف تامین ارزان قیمت مواد اولیه پلیمری مورد نیاز صنعت کشور به خصوص صنایع قطعه سازی، کفش، کفپوش، لوازم خانگی، قایق سازی و کالاهای ساختمانی (از قبیل لوله، پروفیل، دیوار پوش های تزئینی، وان حمام و سیم و کابل) و همچنین مشاوره مهندسی و ارائه تخصصی پلیمرها تاسیس شد. واردات مواد اولیه متنوع با کیفیت و قیمت مناسب در کنار ارائه خدمات مشاوره مهندسی در استفاده از آنها از مزیت های این شرکت است.

 

شرکت ویرا بسپار

 

file_14

 

شرکت ویرابسپار برتر شرق با فعالیت در حوزه های مختلف نظیر تولید، واردات و صادرات انواع افزودنی های پلیمری و شیمیایی به کمک پرسنل متخصص و متعهد خود با تعریف اهداف میان مدت و بلند مدت خود در نظر دارد به عنوان یکی از شرکت های فعال در این حوزه تبدیل شود. این شرکت اهداف تجاری خود را تنها به بازار صنایع پلیمری نظیر کامپاند سازی، تزریق، اکسترودر و قالب گیری بادی محدود نکرده بلکه ورود به صنایع شیمیایی همانند نفت، گاز، پتروشیمی و پالایشگاه های بزرگ کشور را نیز جزو برنامه های همکاری خود در نظر گرفته است و در این زمینه تصمیم دارد با لطف و استعانت الهی و کمک پرسنل متخصص خود، با تمام همت در این مسیر قدم بردارد.

 

 

فرا صنعت طبرستان

file_15

 

آغاز فعاليت شركت مجتمع فراصنعت طبرستان به سال 1385 باز مي گردد، اين شركت با هدف تامين قالب ها و ماشين آلات خط توليد آغاز به فعاليت نمود. تا پيش از آن ماشين ها و قالب هاي صنعت قالب گيري دوراني كه در خطوط توليد موجود در ايران مورد استفاده قرار مي گرفتند يا از تامين كنندگان خارجي تهيه و يا با سطح فناوري پاييني در ايران توليد مي شدند. شركت مجتمع فراصنعت طبرستان در حال حاضر با بهره گيري از پيشرفته ترين ماشين آلات و تجهيزات و سرمايه های انساني متخصص و ارزشمند خود در حال فعاليت است.

 

پلاستیک طبرستان

 

file_16

شرکت مجتمع پلاستیک طبرستان در سال 1375 تأسیس و فعالیت تولیدی خود را در سال 1377 در شمال ایران در شهر سرسبز ساری آغاز نمود. رویکرد کیفیت گرا، احترام به مشتری، توجه ویژه به منابع انسانی و سرمایه گذاری بر تحقیق و توسعه موجب شتاب حرکت رو به رشد شرکت و سرآمدی آن در حوزه های مختلف عملکردی گردید و در پی آن طرح توسعه سایت شماره 2 ساری، سایت شیراز و سایت اصفهان اجرا شد، این طرح ها موجب افزایش بیش از پیش ظرفیت تولید، کاهش قیمت تمام شده و خدمتی دیگر به مصرف کنندگان محترم شده است. پس از همکاری متخصصان مجتمع پلاستیک طبرستان در تدوین استاندارد ملی تولید مخازن پلی اتیلن، این شرکت موفق به دریافت نشان استاندارد ملی ایران در سال 1393 گردید. در سال 1395 اولین خط تولید بشکه های بسته بندی چندلایه به روش قالب گیری دمشی در ایران در سایت ساری با خریداری مدرن ترین ماشین آلات دنیا به بهره برداری رسید. مجتمع پلاستیک طبرستان در حال حاضر با بیش از 350نفر سرمایه انسانی، بهره مندی از 16 خط تولید و ظرفیت تولید بیش از 19000 تن در سال، بزرگترین تولیدکننده محصولات پلی اتیلنی به روش قالب گیری دورانی در ایران محسوب می شود.

متن کامل در: http://inpia.ir/shownews/12764