نمایشگاه ایران پلاست باید در منطقه بهترین شود

رییس انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران اظهار داشت: هدف نباید به گونه ای باشد که صرفا از نمایشگاه به عنوان یک ایونت نگاه کنیم، باید هدف گذاری ما این باشد که در منطقه به بهترین نمایشگاه تبدیل شویم. به گزارش اینپیا؛ سعید زکایی رییس انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران در گفت و گو […]

رییس انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران اظهار داشت: هدف نباید به گونه ای باشد که صرفا از نمایشگاه به عنوان یک ایونت نگاه کنیم، باید هدف گذاری ما این باشد که در منطقه به بهترین نمایشگاه تبدیل شویم.

به گزارش اینپیا؛ سعید زکایی رییس انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران در گفت و گو با ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست، گفت: بهتر بود تا این دوره از نمایشگاه ایران پلاست در تاریخ بهتری برگزار می شد.

وی برای بهتر برگزار شدن شانزدهمین دوره نمایشگاه ایران پلاست گفت: انتظار حمایت حداکثری از ستاد برگزاری نمایشگاه ایران پلاست وجود دارد به طور مثال با تبلیغات شهری و اطلاع رسانی گسترده می توان فعالان صنعت را از این رویداد مهم آگاه ساخت؛ در این صورت می توانیم از حداکثر ظرفیت نمایشگاه بهره ببریم.

زکایی تاکید کرد که با توجه به بحث محوریت نمایشگاه ایران پلاست که مواد اولیه و ماشین سازی است، نباید کل نمایشگاه تحت شعاع آن قرار بگیرد، اگر نگاهی به سایر نمایشگاه پلاست های دنیا بیاندازید، همه محوریت شان همین موضوع است.

به گفته وی اگر جلسه های شورای سیاستگذاری، زودتر تشکیل می شد، زمان بیشتری برای برنامه ریزی دقیق تر وجود داشت. وی ادامه داد: مثلا قبل از هر چیز با مجری درباره کیفیت نمایشگاه و هدف گذاری های دقیق و شفاف، مسائل نهایی می شد و در راستای آن اهداف را تعریف می کردیم.

زکایی گفت: هدف نباید به گونه ای باشد که صرفا از نمایشگاه به عنوان یک ایونت نگاه کنیم، باید هدف گذاری ما این باشد که در منطقه به بهترین نمایشگاه تبدیل شویم.

رییس انجمن تولیدکنندگان مستربچ و کامپاند ایران بار دیگر بر تلاش برای ارتقای نمایشگاه ایران پلاست تاکید کرد و گفت: برای رسیدن به این مهم، باید هدف گذاری انجام داد و برنامه ریزی های لازم را انجام داد و این کار هم به شاخص نیار دارد. امیدواریم هر دوره شاهد نمایشگاه ایران پلاست بهتری باشیم.