نمایشگاه مدیریت پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته+ برنامه روابط عمومی

لزوم توجه به اقتصاد چرخشی و بازیافت، موضوعی انکار ناپذیر در دنیای امروز است که پس از هیاهوهای بسیار در زمینه گرمایش زمین، بیش از پیش بر سر زبان ها افتاد. انجمن ملی صنایع پلیمر ایران هم در راستای مسئولیت اجتماعی خود در این زمینه و برای ترویج فرهنگ بازیافت و حمایت از تولیدکنندگان و […]

لزوم توجه به اقتصاد چرخشی و بازیافت، موضوعی انکار ناپذیر در دنیای امروز است که پس از هیاهوهای بسیار در زمینه گرمایش زمین، بیش از پیش بر سر زبان ها افتاد. انجمن ملی صنایع پلیمر ایران هم در راستای مسئولیت اجتماعی خود در این زمینه و برای ترویج فرهنگ بازیافت و حمایت از تولیدکنندگان و فعالان این صنعت به تازگی کارگروه بازیافت خود را مجددا راه اندازی کرده است. علاوه بر آن این انجمن در دوره پنجم نمایشگاه مدیریت پسماند، بازیافت، ماشین آلات و تجهیزات وابسته که بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد، حضور فعال دارد.

بدین وسیله از کلیه شرکت های فعال در این زمینه دعوت می شود تا جهت همراهی ما در این زمینه با دبیرخانه انجمن در ارتباط باشند. لازم به ذکر است در راستای ارائه خدمات بهتر به اعضا محترم، پکیج روابط عمومی در این زمینه تدوین شده است که متقاضیان می توانند در صورت تمایل با دبیرخانه تماس بگیرند.


با پیشرفت روزافزون فناوری مدیریت پسماند در کشورمان؛ و همچنین پیشرفت دانش بومی در بحث مدیریت پسماند و ماشین آلات مرتبط؛ شایسته است تمام نهادهای تصمیم گیرنده؛ دولتمردان، صنعتگران، دانشگاهیان و سازندگان گرد هم آمده و فرصتی را برای پیشرفت هرچه بیشتر این صنعت مهیا سازیم.

شماره تماس دبیرخانه : 02144182892 ، 0214418289

تاریخ : 2 الی 5 بهمن ماه سال جاری

محل نمایشگاه های بین المللی تهران،  سالن 7و8