وضعیت آشفته دی‌اتیل‌هگزانول و DOP بررسی شد

بیست‌ودومین جلسه کمیسیون بازرگانی انجمن ملی، با حضور صنعتگران و اعضای کمیسیون، وضعیت آشفته دی‌اتیل‌هگزانول و DOP بررسی شد. ابتدا، حاضران جلسه نظرات خود را در مورد علل و اوضاع آشفته دی‌اتیل‌هگزانول و DOP بیان داشته و همچنین راهکارهای پیشنهادی خود را مطرح کردند.   در این جلسه مقرر شد در جلسه آتی شنبه کارگروه کمیته […]

بیست‌ودومین جلسه کمیسیون بازرگانی انجمن ملی، با حضور صنعتگران و اعضای کمیسیون، وضعیت آشفته دی‌اتیل‌هگزانول و DOP بررسی شد.

ابتدا، حاضران جلسه نظرات خود را در مورد علل و اوضاع آشفته دی‌اتیل‌هگزانول و DOP بیان داشته و همچنین راهکارهای پیشنهادی خود را مطرح کردند.

 

در این جلسه مقرر شد در جلسه آتی شنبه کارگروه کمیته تخصصی پتروشیمی (تنظیم بازار) که بیوک صحاف امین به عنوان نماینده انجمن حضور خواهند داشت، درصورت امکان و هماهنگی جهت هم اندیشی موضوع دی‌اتیل‌هگزانول و DOP را مطرح و همچنین از بین آقایان لشگری و آقای فرهانی، یک نفر به عنوان کارشناس همراه، درجلسه حضور یافته و مسائل و مشکلات را با مستندات ارائه نمایند.

 

همچنین مقرر شد درخصوص موضوع دی‌اتیل‌هگزانول و DOP پیگیری جهت هم اندیشی با فرشاد مقیمی، معاون امور صنایع وازرت صنعت با حضور آقایان لشگری، طالقانی، عرب، قاسمی ومعین فر در دستور کار کمیسیون قرار بگیرد و تا روز جلسه مستندات به صورت مکتوب به انجمن ملی ارسال شود.

 

در پایان نیز مقرر شد مینوت نامه با محوریت برداشتن سقف+محدودیت تناژ دی‌اتیل‌هگزانول و DOP برای مراجع ذیصلاح تهیه و ارسال شود و در دستور کار  قرار بگیرد.

 

 

حاضران:

 

محسن صفایی؛ انجمن ملی،رئیس کمیسیون
محمد عرب، جامعه مدیران و متخصصین کفش ایران
مصطفی طالقانی، انجمن مستربج و کامپاند ایران
آقای بصیر؛جامعه مدیران و متخصصین کفش ایران
جواد هوبه فکر،البرز پلاستیک ، عضو کمیسیون
علی لشگری،انجمن ملی
عباس موئد،انجمن مستریچ و کامپاند ایران
آعلی معین فر؛ ماشین سازی کارنو،عضو کمیسیون
هوشنگ پارسا،پلاستیک کار،عضو کمیسیون
جواد موسوی، کارشناس بورس انجمن ملی
آقای پیریایی،GIT؛عضو کمیسیون
علی نوروزخانی،GIT، عضو کمیسیون فنی
محمدرضا معتمد رسا، انجمن سیم و کابل
سعید قاسمی؛ انجمن سیم و کابل
مریم شمس،صنایع پلاستیک خوزستان، عضو کمیسیو