پنجمين همايش ملی پليمر ايران (همپا-98) برگزار می‌شود

به گزارش اینپیا، پنجمين همايش ملی پليمر ايران (همپا-98) با رويکرد فناورانه و با هدف توسعه ارتباط صنعت با دانشگاه برگزار می‌گردد. یکی از بخشهای همایش حاضر برگزاری نشست‌های تخصصی با رویکرد علمی-صنعتی، پیرامون یک موضوع با اکثریت مخاطب است. در هر نشست تخصصی، دو سخنرانی کلیدی توسط اساتید برجسته دانشگاه که ارتباط زیادی با صنعت پلیمر دارند، همراه با پرسش و پاسخ برگزار […]

به گزارش اینپیا، پنجمين همايش ملی پليمر ايران (همپا-98) با رويکرد فناورانه و با هدف توسعه ارتباط صنعت با دانشگاه برگزار می‌گردد.

یکی از بخشهای همایش حاضر برگزاری نشست‌های تخصصی با رویکرد علمی-صنعتی، پیرامون یک موضوع با اکثریت مخاطب است. در هر نشست تخصصی، دو سخنرانی کلیدی توسط اساتید برجسته دانشگاه که ارتباط زیادی با صنعت پلیمر دارند، همراه با پرسش و پاسخ برگزار می‌شود. همچنین، تعدادی از مقالات برگزیده از سایر پژوهشگران که در ارتباط با موضوع نشست باشد در ادامه همین جلسات ارائه خواهد شد.

 

موضوعات نشستهای تخصصی:

1- نشست تخصصي پي وي سي- صنايع بالادستي

2- نشست تخصصي پي وي سي- صنايع پايين دستي

3- نشست تخصصي کامپوزيت

4- نشست تخصصي پلي يورتان

5- نشست تخصصي پلي اولفين

6- نشست تخصصي چسب و رزين

 

 

 

ثبت نام⬇

جهت ثبت نام ابتدا وارد سامانه کاربري شده و در بخش خدمات نشست مدنظر خود را انتخاب نموده و در مرحله بعد پرداخت آنلاين را انجام دهيد.

 

ثبت نام آنلاین

 

بخش چالش‌های صنعت پلیمر

یکی از بخشهای جذاب پنجمین همایش ملی پلیمر ایران (همپا 98)، بخش بررسی چالش‌ها و مسایل موجود در هر یک از کارخانجات صنایع پلیمری کشور است. هدف از این بخش، ارائه مسایل موجود در کارخانجات فعال در حوزه پلیمر و کامپوزیت، و یافتن راه‌کارهای لازم برای حل آنها توسط اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها، دانشجویان، پژوهشگران مستقل و شرکت‌های کوچک و متوسط خلاق و نوآور (اعم از دانش‌بنیان و غیر آن) در این حوزه می‌باشد. شرکت‌ها می‌توانند چالش‌های خود را در زمینه‌های مختلف ذیل ارائه کنند:

 

· مسایل فنی و تخصصی در حوزه تولید مواد اولیه پلیمری و شیمیایی

· طراحی و ساخت ماشین آلات صنایع پلیمری

· مشکلات مربوط به انرژی و زیست محیطی

· جستجوی راهکارهای مدیریتی و اقتصادی مرتبط با واحد تولیدی

 

 

از این رو، کمیته ارتباط با صنعت همایش، با همکاری دفتر ارتباط با صنعت و جامعه در دانشگاه اصفهان، پس از فراخوان اولیه، ابتدا چالش‌های صنعتی را در قالب کاربرگ‌ RFP، از صنایع مختلف دریافت می‌نماید و پس از بررسی اولیه، طبقه‌بندی موضوعی آنها صورت می‌گیرد.

 

چالش‌های صنعتی با موضوعات مختلف به صورت ویژه به متخصص مربوطه معرفی خواهد شد و یا در صورت تمایل در روز همایش، به صورت پوستر در معرض دید اساتید دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها، دانشجویان و کارشناسان شرکت‌های دانش بنیان قرار خواهد گرفت.

پس از مذاکرات اولیه در حاشیه همایش، چالش‌های صنعت در قالب قراردادهای پژوهشی بین دانشگاه و صنعت و یا تعریف پایان‌نامه‌های دانشجویی با هدف حل مشکلات صنعت، رشد و ارتقای صنعت پلیمر و رفع وابستگی به خارج برای مقابله با تحریم ها و رونق تولید در کشور قابل حل خواهد بود.

شرکتهایی که مایلند چالشهای صنعتی خود را در این همایش مطرح نمایند، لازم است برای شروع فرایند، ابتدا در سايت همايش ثبت نام نمايند و سپس کاربرگ‌RFP را تکمیل و حداکثر تا تاریخ 98/6/31 از بخش ارسال فايل در پنل کاربري ارسال نمایند.

 

http://hampa98.ui.ac.ir/fa/page.php?rid=44

 

کاربرگ معرفي چالش هاي صنعتي

 

 

همزمان با برگزاری کنفرانس، نمایشگاهی با حضور شرکت های فعال در زمینه های مرتبط با محورها و اهداف همایش به منظور ارائه توانمندی ها، محصولات و خدمات در این حوزه بر پا می‌گردد.

هزینه شرکت در نمایشگاه جانبی مبلغ 2000000 ریال به ازای هر متر مربع ارائه خدمات زیر است:

غرفه به ابعاد 6، 8 و 12 متر مربع- یک عدد میز- دو عدد صندلی- سه راه برق- کتیبه غرفه- پذیرایی میان وعده های صبح و بعدازظهر و همچنین ناهار برای يک نفر

در صورت آمادگی و انتخاب هر کدام از ابعاد تعریف شده ، لطفاً با تکمیل فرم درخواست غرفه در نمابشگاه و ارسال آن به پست الکترونیکی دبیرخانه (hampa98@res.ui.ac.ir) و يا از طريق پنل کاربري ما را همراهی فرمایید.

لطفا هزينه ثبت نام را به شماره حساب 330100004001072403018278 نزد بانك مركزي و شناسه  42072461116500002217000000000 به نام همايش ملي پلیمر ایران واریز و مراتب را دبيرخانه همايش اعلام فرمایید.

 

بعد از ثبت نام در همايش، در بخش خدمات نيز مي توانيد هزينه را به صورت آنلاين پرداخت نماييد

بخش خدمات

فرم درخواست غرفه در نمايشگاه

حمایت از همایش

فرم قرارداد بسته حمايتي