گام مهم انجمن ملی در جهت کمک به برنامه ریزی تولیدی واحدهای صنعت

ه گزارش اینپیا، کمیسیون آموزش انجمن ملی صنایع پلاستیک و پلیمر ایران در نظر دارد همایشی تحت عنوان «تحلیل اقتصاد و بازار صنایع پلاستیک» را در اردیبهشت ماه سال ۹۸ برگزار نماید. این همایش گام مهمی در جهت ایجاد تصویر اولیه از چشم انداز حاکم بر کسب و کار صنعت پلاستیک خواهد بود و تلاش می‌شود برآوردی اولیه از پیش‌بینی‌های سال ۹۸ به دست بیاید تا صنعت‌گران و واحدهای تولیدی بتوانند با شمای کلی از کسب و کار خود، برای سال جدید برنامه ریزی نمایند.

به همین منظور، کمیته‌ای جهت هماهنگی‌های همایش تشکیل شد که عصر امروز دومین جلسه آن با حضور نمایندگانی از دفتر توسعه صنایع تکمیلی، سازمان برنامه و بودجه، پژوهشگاه پلیمر و… برگزار گردید.

محورهای همایش و سخنرانان پیشنهادی

ابتدا «محورهای همایش و سخنرانان پیشنهادی» در جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در پایان تصمیم گرفته شد که ساختار شورای سیاست گذاری و کمیته‌بندی‌های مختلف جهت اجرای همایش‌ها توسط انجمن ملی ترسیم گردد تا در جلسات آتی، اعضا و وظایف آن مشخص شود.

حاضران:

علیرضا ترک-رئيس کمیسیون آموزش/رضا توفیقی-سازمان توسعه تجارت/آقای منصوری پور-دفتر توسعه صنایع تکمیلی/ امیرحسین خالقی-استاد دانشگاه شهید بهشتی/ شروین احمدی-پژوهشگاه پلیمر/علیرضا میربلوک-خانه صنعت تهران/ خانم حکاک-سازمان برنامه و بودجه/ سینا خوارزمی-سازمان برنامه و بودجه/ میلاد مهرانپور-گروه دانا پلیمر/ فاطمه ارشادی-شرکت تولیدی پلیمر امیرکبیر/ مهران مهدوی-شرکت تولیدی آلپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *