سازمان توسعه تجارت بخشی از هزینه حمل و نقل صادراتی محصولات دانش بنیان را پرداخت می‌کند

سازمان توسعه تجارت در راستای حمایت از صادرات محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان، بخشی از هزینه حمل‌ونقل صادراتی این محصولات را به شرکت‌های دانش‌بنیان، بازپرداخت می‌نماید. شرکت‌های دانش‌بنیان که در سال 1400 موفق به صادرات محصولات خود شده‌اند می‌توانند تا تاریخ 20 فروردین ماه 1401، با مراجعه به سامانه خدمات توانمندسازی معاونت علمی و فناوری به نشانی  Https//www.bizservices.ir و ارائه […]

سازمان توسعه تجارت در راستای حمایت از صادرات محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان، بخشی از هزینه حمل‌ونقل صادراتی این محصولات را به شرکت‌های دانش‌بنیان، بازپرداخت می‌نماید.

شرکت‌های دانش‌بنیان که در سال 1400 موفق به صادرات محصولات خود شده‌اند می‌توانند تا تاریخ 20 فروردین ماه 1401، با مراجعه به سامانه خدمات توانمندسازی معاونت علمی و فناوری به نشانی  Https//www.bizservices.ir و ارائه مدارک شامل (بارنامه، فاکتور فروش محصول، گواهی مبدا، پکینگ لیست، گواهی بازرسی، بیمه‌نامه و کوتاژ صادراتی (اظهارنامه) )، درخواست خود را ثبت نمایند.

 

گفتنی است کریدور فناوری تا بازار، پس از دریافت و ارزیابی مدارک، نسبت به ارایه آن‌ها به سازمان توسعه تجارت اقدام خواهد کرد تا سازمان،  کمک هزینه  ارسال محصولات را به شرکت‌های دانش‌بنیان پرداخت کند.