جذب سرمایه گذاری برای توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی در کنگان

استاندار بوشهر گفت: توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی یکی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه در بندر کنگان است. به گزارش اینپیا به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، احمد محمدی‌زاده در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان با تاکید بر توسعه سرمایه‌گذاری و حمایت از بخش خصوصی، اظهار داشت: کنگان از ظرفیت‌های مهمی در بخش‌های مختلف […]

استاندار بوشهر گفت: توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی یکی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری و توسعه در بندر کنگان است.

به گزارش اینپیا به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر، احمد محمدی‌زاده در جلسه شورای اداری شهرستان کنگان با تاکید بر توسعه سرمایه‌گذاری و حمایت از بخش خصوصی، اظهار داشت: کنگان از ظرفیت‌های مهمی در بخش‌های مختلف تولیدی و اقتصادی برای سرمایه‌گذاری دارد که باید این قابلیت‌ها را با هدف جذب سرمایه گذاری معرفی شود.

وی توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی را یکی از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بندر کنگان دانست و بیان کرد: صنایع پایین دستی پتروشیمی یکی از فرصت‌های مهم توسعه شهرستان کنگان است.

استاندار بوشهر، تجارت و طرح‌های اقتصادی دریا محور را یکی دیگر از توانمندی‌های کنگان برشمرد و خاطر نشان کرد: شهرستان کنگان علاوه بر این از ظرفیت گردشگری دریایی و ساحلی برخوردار است که جذب سرمایه‌گذاران در این حوزه‌ها نقش ممتاز در عرصه رونق اقتصادی، اشتغال‌زایی و پیشرفت کنگان دارد.

محمدی‌زاده با بیان اینکه کنگان به‌عنوان منطقه صنعتی در عرصه طرح‌های پارس جنوبی است خاطر نشان کرد: این شهرستان در آینده به یکی از قطب‌های مهم تولیدی، سرمایه‌گذاری و صادرات تبدیل می‌شود کما اینکه قدم‌های بزرگی در این راستا برداشته شده است.