رییس اتحادیه سراسری صنایع پایین دست پتروشیمی: ایران پلاست برند برتر نمایشگاهی است

به گزارش اینپیا؛ به نقل از ستاد خبری نمایشگاه ایران‌پلاست، حسین دُر رییس هیات مدیره اتحادیه سراسری تعاونی های تامین نیاز صنایع پایین دستی پتروشیمی با تاکید بر این نکته که نمایشگاه ایران پلاست از برندهای برتر نمایشگاهی در منطقه است، گفت: طبق روال سالهای گذشته در نمایشگاه ایران پلاست امسال حضور خواهیم داشت و […]

به گزارش اینپیا؛ به نقل از ستاد خبری نمایشگاه ایران‌پلاست، حسین دُر رییس هیات مدیره اتحادیه سراسری تعاونی های تامین نیاز صنایع پایین دستی پتروشیمی با تاکید بر این نکته که نمایشگاه ایران پلاست از برندهای برتر نمایشگاهی در منطقه است، گفت: طبق روال سالهای گذشته در نمایشگاه ایران پلاست امسال حضور خواهیم داشت و با هدف ارائه توانمندی ها و دستاوردهای صنایع پایین دستی پتروشیمی علاوه بر اعضا، میهمانان ویژه ای از سوی این اتحادیه برای بازدید از نمایشگاه دعوت شده اند که در میان آنها هم از مدیران اجرایی و هم از مدیران حوزه قانونگذاری حضور خواهند داشت.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه ایران پلاست، رییس هیات مدیره اتحادیه سراسری تعاونی های تامین نیاز صنایع پایین دستی پتروشیمی در ادامه تصریح کرد: نمایشگاه ایران پلاست به صورت بالقوه از برترین پلاست ها در منطقه است و می تواند در سطح دنیا هم بدرخشد.

حسین دُر، رئیس هیئت مدیره اتحادیه سراسری تعاونی‌های تأمین نیاز صنایع پایین‌دستی پتروشیمی اظهار داشت: این اتحادیه شامل ۵۴۸۱ واحد تولیدی صنفی و صنعتی فعال در سراسر کشور است. ایشان افزود: توسعه صنایع پایین‌دستی پتروشیمی از نگاه ملی بی‌اثر کردن تحریم‌ها، اشتغال‌زایی و محرومیت‌زدایی را به‌دنبال خواهد داشت.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه سراسری تعاونی‌های تأمین نیاز صنایع پایین‌دستی پتروشیمی به نقش تأثیرگذار صنعت پتروشیمی در اقتصاد کشور اشاره کرد و خاطر نشان کرد: ۱۶ کشور هدف اقتصادی ما ۱۳۴ میلیارد دلار واردات محصولات پایین‌دستی پتروشیمی دارند. کشور ایران از نظر دانش پلیمری رتبه هفتم دنیاست و ظرفیت توسعه صنایع پلیمری در کشور وجود دارد و تجربه‌های موفقی در این زمینه در کشور کسب شده است.

ایران پلاست 30 شهریور تا 2 مهرماه در محل دایمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود.