واردات پی وی سی اوکراین ٢١ درصد کاهش یافت

واردات پی‌وی‌سی اوکراین در بازه زمانی ژانویه تا اکتبر امسال 21 درصد کاهش و صادرات این محصول 18 درصد افزایش یافت. به گزارش اینپیا به نقل از نیپنا پایگاه خبری آی‌سی‌آی‌اس نوشت، مؤسسه ام‌آر‌سی دیتا اسکورپ اعلام کرد: در پی ثبت رکوردی تازه در قیمت‌ها در چند منطقه جهان، مجموع واردات محصول سوسپانسیون پلی‌وینیل کلراید […]

واردات پی‌وی‌سی اوکراین در بازه زمانی ژانویه تا اکتبر امسال 21 درصد کاهش و صادرات این محصول 18 درصد افزایش یافت.

به گزارش اینپیا به نقل از نیپنا پایگاه خبری آی‌سی‌آی‌اس نوشت، مؤسسه ام‌آر‌سی دیتا اسکورپ اعلام کرد: در پی ثبت رکوردی تازه در قیمت‌ها در چند منطقه جهان، مجموع واردات محصول سوسپانسیون پلی‌وینیل کلراید (SPVC) در بازه زمانی ژانویه تا اوت امسال با 21 درصد افت به 22 هزار و 900 تن رسید.

صادرات پی‌وی‌سی اوکراین در 10 ماه سال جاری میلادی نسبت به دوره مشابه پارسال 18 درصد افزایش یافت و بخش عمده این محموله‌های صادراتی راهی ترکیه شد.

واردات سوسپانسیون پی‌وی‌سی اوکراین از 2 هزار و 300 تن در ماه سپتامبر به 2 هزار و 200 تن در ماه اکتبر رسید، شرکت‌های اوکراینی خرید محموله‌های پلیمری را از آمریکا کاهش دادند.

مجموع واردات سوسپانسیون پی‌وی‌سی در بازه زمانی ژانویه تا اکتبر به 22 هزار و 900 تن رسید، در حالی که این رقم در دوره مشابه پارسال 29 هزار تن بود.

سهمیه‌های صادراتی محدود تولیدکنندگان اروپایی و آمریکای شمالی دلیل اصلی این کاهش عمده واردات پی‌وی‌سی اوکراین در این بازه زمانی بوده است.

تولیدکنندگان اروپایی با سهم حدود 86 درصد از کل واردات پی‌وی‌سی اوکراین، تأمین کنندگان اصلی رزین در بازار اوکراین بودند.

شرکت کارپاتنفتخیم در ماه اکتبر فروش صادراتی خود را کاهش داد.

فروش صادراتی رزین اوکراین در دوره مورد بررسی 14 هزار و 200 تن بود، در حالی که در ماه سپتامبر 16 هزار و 300 تن بود.

بارگیری محموله‌های صادراتی پی‌وی‌سی در 10 ماه سال 2021 میلادی 160 هزار و 200 تن بوده است، در حالی که این رقم در دوره مشابه پارسال 136 هزار و 300 تن بود.

موسسه ام‌آرسی (MRC) از شریکان موسسه آی‌سی‌آی‌اس است که در زمینه انتشار خبرهای پلیمری و گزارش‌های قیمتی از روسیه، اوکراین، بلاروسی، ازبکستان و قزاقستان فعالیت می‌کند.