گفت و گو با فرزان فیاض، مدیر فروش شرکت مجتمع پلاستیک طبرستان

– مجتمع پلاستیک طبرستان را معرفی کنید و از دستاوردهای این مجموعه از ابتدای تأسیس تا به امروز برای خوانندگان اینپیا بگویید. «مجتمع پلاستیک طبرستان» به‌عنوان شرکت تولیدکنندۀ محصولات پلیمری، فعالیت رسمی خود را از سال 1375 در شهر ساری آغاز نمود. این مجموعه که در ابتدا تمرکز اصلی خود را بر روی تولید مخازن […]

– مجتمع پلاستیک طبرستان را معرفی کنید و از دستاوردهای این مجموعه از ابتدای تأسیس تا به امروز برای خوانندگان اینپیا بگویید.

  • «مجتمع پلاستیک طبرستان» به‌عنوان شرکت تولیدکنندۀ محصولات پلیمری، فعالیت رسمی خود را از سال 1375 در شهر ساری آغاز نمود. این مجموعه که در ابتدا تمرکز اصلی خود را بر روی تولید مخازن پلی‌اتیلن نهاده بود، در حال حاضر با 3 کارخانۀ تولیدی گسترده و بیش از 216 محصول متنوع، بزرگ‌ترین تولیدکنندۀ محصولات پلیمری در ایران شناخته می‌شود و در سال 1400، موفق به کسب افتخار واحد نمونۀ صنعت پلاستیک در کشور شد. مجتمع پلاستیک طبرستان با استفاده از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات، در سال‌های اخیر حجم تولید محصولات خود را به‌صورت چشمگیری افزایش داد و همین امر منجر به افزایش تعداد نیروهای انسانی و شعبه‌های فعال در سراسر کشور گردید. محصولات شرکت مجتمع پلاستیک طبرستان، هم‌اکنون به کمک بیش از 400 نیروی انسانی مستقیم و از طریق 210 نمایندگی فروش فعال، در سراسر کشور به فروش می‌رسند و پاسخگوی نیاز مصرف‌کنندگان در اقصی نقاط ایران هستند.

 

  • هدف اصلی شما برای شرکت در سومین همایش ملی اقتصاد صنایع پلیمر چیست؟
  • حمایت از فعالیت‌های انجمن پلیمر کشور و تسهیم دانش، بین نخبگان صنعت پلیمر و افزایش دانش اقتصادی فعالان این صنعت، مهم‌ترین انگیزۀ مجتمع پلاستیک طبرستان از شرکت در سومین همایش ملی اقتصاد صنایع پلیمر است؛ که امیدواریم نتیجۀ این فعالیت‌ها، در انتها منجر به افزایش بهره‌وری و تولید ناخالص ملی گردد.

 

  • پیام شما برای مخاطبان حوزه پلاستیک و پلیمر کشور
  • همواره در همه جای جهان، انجمن‌ها به‌عنوان نمونه‌ای از همگرایی و کارگروهی راهگشا بوده‌اند و بسیاری از پیشرفت‌ها در سایه فعالیت آن‌ها صورت گرفته است. گمان می‌رود نگاه نقادانه به امور در انجمن و حمایت و معرفی آن در سطح جامعه، می‌تواند روزبه‌روز چشم‌انداز بهتری را متوجه صنعت پلیمر کشور بگرداند.